مرکز پخش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

مخزن آب یکی از وسایل کاربردیست که برای ذخیره و نگهداری آب آشامیدنی و دیگر مایع ها به کار می رود. مخزن پلی اتیلن یکی از بهترین جنس ها و با کیفیت ترین نوع این محصول می باشد. دوام و استقامت آن بسیار بالاست و در برابر دما، فشار و ضربه مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. مرکز پخش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان این محصول را با کیفیت درجه یک به سایر نقاط کشور توزیع و ارسال می کند.

مرکز پخش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

انواع مخزن آب پلی اتیلن در بازار

انواع مخزن آب پلی اتیلن در بازارمخزن آب در حجم ها و سایز های مختلف تولید می شود. شکل ظاهری آن در انواع استوانه، مربع و مستطیل در انواع درب دار و بدون درب قابل تولید و سفارش می باشد. اکثر این مخزن ها قابلیت نصب انواع شیر آلات فلزی، پلی اتیلن، برنجی و نیز انواع دیگر اتصالات را دارند.

بسته به نوع کاربرد مخزن آب در حجم های کمتر برای ذخیره ی آب خانگی و در حجم های بیشتر برای ذخیره ی آب و دیگر مایعات صنعتی و یا آب آشامیدنی در روستاها و … به کار می رود. جنس بدنه این مخزن ها بسیار مقاوم می باشد و برخلاف مخزن های فلزی ضد زنگ بوده و در برابر خوردگی مواد اسیدی و قلیایی از خود مقاومت بالایی نشان می دهد.

انواع مخزن آب از جنس تک لایه، دو لایه و بسته به سفارس در چند لایه هم قابل تولید می باشد. مخزن هایی که دارای فوم و یا عایق بدنه می باشند برای مایعاتی داغ و یا سرد جهت جلوگیری از انتقال دما به کار می روند.

مشخصات مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

مشخصات مخزن آب پلی اتیلن طبرستانوزن سبک و قابل حمل مخزن آب پلی اتیلن از دیگر مزایای آن می باشد. مواد اولیه ای که در ساخت این مخزن ها به کار می رود وزن نهایی آن ها را نسبت به حجم آن بسیار سبک می کند. این مواد اولیه کاملا بهداشتی بوده و مخازن تولید شده مورد تایید وزارت بهداشت و استاندارد بین المللی می باشد.

مخزن آب پلی اتیلن از بدنه ای با جنس مقاوم و محکم ساخته شده و دوام بسیار بالایی دارد. این مخزن ها به گونه ای طراحی شده اند که ضد جلبک می باشند و در برابر فلزات و خوردگی آن ها از خود مقاومت بالایی نشان می دهند. از دیگر مشخصات مخزن پلی اتیلن تنوع در سایز، طرح و شکل آن می باشد. 

این مخزن ها در تعداد بالا و در حجم های مخصوص قابل سفارش می باشند. کاربرد بالا و تقاضای زیاد آن باعث تولید انبوه سالیانه ی مخزن آب پلی اتیلنی شده است. با روی کار آمدن این مخازن، نمونه های فلزی جایگاه کمتری پیدا کرده اند. 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما