بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

با بروز خشکسالی های اخیر، استفاده از مخازن نگهداری آب افزایش چشمگیر داشته است. مخزن آب پلی اتیلن طبرستان یکی از بهترین مدل های موجود این محصول است که از مواد پلیمری یا پلاستیک فشرده در رنگ ها و طرح های متنوع ساخته می شود و برای ذخیره مایعات مختلف استفاده می شود و از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است.

بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

اطلاعاتی در مورد مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

اطلاعاتی در مورد مخزن آب پلی اتیلن طبرستانمخزن پلی اتیلن کاربرد فراوانی در صنایع گوناگون نظیر صنایع غذایی، ساختمان سازی، کشاورزی و باغ داری و… دارد و برای نگهداری و انتقال آب و دیگر مایعات و مواد شیمیایی مانند نفت، گازوئیل، سموم و آفت کش ها مورد استفاده قرار می گیرد.

با توجه به طیف وسیع کاربرد انواع مخزن آب، تولیدکنندگان نمونه های مختلف آن را در سایزها و اندازه های مختلف با ظرفیت های متفاوت تولید و به دست مصرف کنندگان می رسانند. برخی از نمونه های موجود عبارتند از:

 • مخزن عمودی، مخزن عمودی یا ایستاده که ارتفاع بلندی دارد و برای نصب در محیط هایی با فضای کم بسیار مناسب است.
 • مخزن افقی، مخازن معمولی که بر روی سطح زمین قابل نصب هستند و به شکل مستطیل و یا دایره تولید و به فروش می رسند و ارتفاع و عرض مساوی و طول بیشتری دارد. این مدل با تقسیم فشار در سطح وسیع تر برای مکان هایی مانند پشت بام بسیار کاربرد دارد.
 • مخزن مکعبی یا کتابی، این محصول برای استفاده در مکان هایی که نصب دیگر نمونه ها ممکن نیست، کاربرد دارد و به راحتی قابل نصب است و گنجایش مناسبی دارد.
 • مخزن زیر پله ای، شکل این مخزن مانند انحناء زیر راه پله طراحی می شود تا با نصب در آنجا علاوه بر عدم اشغال فضای اضافی از تمامی ظرفیت های ساختمان نیز استفاده شود.
 • مخزن پشت نیسانی، این نوع مخزن برای نصب در پشت خودرو و برای انتقال آب طراحی و تولید می شود.
 • مخزن بیضوی، این مخزن از شکل بیضی برخوردار است و ارتفاع کمی و عرض بیشتری دارد.
 • مخزن قیفی، این نوع مخزن به ته قیفی و یا مخروطی هم شناخته می شود برای نصب بر روی پایه های بلند بسیار مناسب است و برای ذخیره آب و موادی مانند سیمان و گچ و… استفاده می شود.

این موارد بخشی از تولیدات کارخانه تولید مخزن طبرستان است که با استفاده از پلی اتیلن تولید می شوند. هر یک از این نمونه ها در شکل و اندازه و حجم با یکدیگر تفاوت ساختاری دارند و خریداران بر اساس نیاز و بودجه خود، گزینه مورد نظر را انتخاب می کنند.

گنجایش و ظرفیت این مخازن نیز با یکدیگر متفاوت است و بسته به نوع و میزان مصرف، توسط مشتریان خریداری می شود. کمترین گنجایش این مخازن ۸۰ لیتر می باشد و در ظرفیت های ۱۰۰، ۲۰۰، ۳۰۰، ۵۰۰، ۱۰۰۰ و تا ۲۰۰۰۰ لیتر تولید و به دست مصرف کنندگان می رسد.

نصب انواع مخزن آب پلی اتیلن

با پیشرفت شهرنشینی و کوچک شدن فضای منازل و همچنین رشد و توسعه
تکنولوژی، شرکت ها و کارخانجات فعال در زمینه ساخت وسائل پلیمری انواع مخازن دیواری، زمین و هوایی را طراحی و تولید می نمایند تا علاوه بر تامین نیاز بازار،
تقاضای مشتریان را نیز برآورده نمایند.

با توجه به تفاوت مدل ها و
فراوانی نمونه های موجود در بازار چگونگی نصب و راه اندازی مخازن ذخیره آب
نیز تفاوت دارد. به طور معمول مخازنی که در پشت وسائل نقلیه نصب می شود نیاز به محکم کردن و فیکس شدن دارند تا در هنگام حرکت جا به جا نشوند.

برای نصب و راه اندازی هر نوع از مخزن بایستی محل نصب به صورت دقیق تعیین گردد و با آماده سازی بستر، عمل کارگذاری صورت گیرد تا بعد از پر کردن و سنگین شدن، محل نصب تخریب نشود و خرابی و مشکل برای مخزن ایجاد نگردد.

 معمولا در ساختمان های مختلف مخازن در اتاق تأسیسات و یا بر روی پشت بام ها نصب می شود که محل نصب قبلا در این مکان ها تعبیه شده است. اما برای نصب و راه اندازی اصولی و مناسب مخزن برخی از فاکتورها باید رعایت گردد تا نصب دقیق و بدون اشتباه انجام گیرد.

 • ابتدا محل نصب اندازه گیری و بررسی شود و ابعاد مخزن مورد نیاز متناسب با همان محیط و فضا انتخاب شود.
 • مکان مورد نظر از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار باشد و در اثر وزن مخزن از بین نرود.
 • سطح زیرین مخازن باید یکدست و مسطح باشد و پستی و بلندی نداشته باشد و بهتر است سطح با سیمان و یا با موزائیک فرش شود.
 • دسترسی به اتصالات و لوله کشی در محل نصب به راحتی انجام گیرد.

بررسی و آگاهی از این فاکتورها تا حد زیادی به خریداران در نصب و استفاده از این تجهیزات ضروری و مفید کمک می نماید و سبب راهنمایی آنها می شود. رعایت این نکات می تواند ایمنی مصرف کنندگان را تضمین نماید و با جلوگیری از ایجاد حوادث ناشی از عدم نصب صحیح و کارشناسی، مانع اتلاف سرمایه شود.

عدم نصب صحیح مخازن می تواند عواقب جبران ناپذیر مالی و یا جانی را به همراه داشته باشد. بهتر است افراد بدین منظور از متخصصین و افراد با تجربه در این امر کمک بگیرند و یا با استفاده از دفترچه راهنمای موجود، اقدام به نصب و استفاده از مخزن نمایند.

۳ طرح جدید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

3 طرح جدید مخزن آب پلی اتیلن طبرستانافزایش نیاز به مخازن و گسترش استفاده از این وسیله سبب گردیده تا شرکت ها و کارخانجات متعدد به تولید مخزن روی آورند. مخازن تولید شده در شرکت
طبرستان به عنوان بهترین برند مخزن آب با استفاده از دانش روز دنیا و با
بهره گیری از ماشین آلات مدرن صنعتی تولید و عرضه می گردد.

با توجه به نیاز و تقاضای مشتریان طرح جدید مخزن آب در مدل های مختلف طراحی و تولید می شود. طرح های جدید متناسب با مکان استفاده، آب و هوای محل نصب، نوع بهره بردای و بسیاری دیگر از ویژگی ها طراحی و ساخته می شود. این مدل ها امکانات بیشتری را برای مصرف کنندگان ایجاد نموده اند و حتی برخی از نمونه ها برای پرورش ماهی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

در گذشته مخازن پلی اتیلن تنها به صورت یک لایه و در رنگ سفید تولید می گردید. امروزه با گسترش امکانات، طرح های جدید مخازن پلاستیکی با توجه به نوع مایع استفاده شده در آن به صورت تک لایه و یا چند لایه و در رنگ های مختلف تولید می شود که سبب افزایش کیفیت تولیدات گردیده است.

در این سال ها شرکت پلی اتیلن طبرستان پیشرفت شگرفی در زمینه تولید مخازن متنوع داشته است. از سری محصولات جدید این گروه تولیدی می توان به انواع بشکه های پلاستیکی، مخازن سه جداره، وان آبکاری و وان شیلات اشاره کرد.

نوآوری در طرح و اندازه و کیفیت بالای محصولات تولید شده در ایران سبب گردیده تا مدل های جدید و متنوع این کالا علاوه بر بازار داخلی در سطح بین المللی نیز شناخته شده باشد و به کشورهای گوناگون جهان صادر گردد و مورد استفاده قرار گیرد.

صادرکنندگان برتر فعال در این حوزه، در جهت
معرفی کالای مرغوب و با کیفیت تولید کشور، اقدام به صادرات مخازن پلی اتیلن به نقاط مختلف دنیا از جمله کشورهای مطرح اروپایی و آسیایی مانند کشورهای حوزه خلیج فارس، عراق، کویت، عمان و… نموده اند.

خصوصیات مخزن آب پلی اتیلن

خصوصیات مخزن آب پلاستیکی به عنوان مدرن ترین نسل تانکر ذخیره و حمل آب، فراوان است که این ویژگی ها سبب شده تا استفاده از آن مزایای بی شماری را به همراه داشته باشد. مشخصات یک مخزن مرغوب و استاندارد عبارت است از:

 • وزن بسیار پایین، یکی از خصوصیات مخازن پلی اتیلن وزن پایین و در عین حال کیفیت بالای آن است.
 • آنتی باکتریال بود، این مخازن با توجه به عدم نفوذ نور خورشید به درون آن از رشد باکتری ها و همچنین جلبک و میکروب ممانعت می کند.
 • بهداشت بالا، استفاده از مخزن پلاستیکی با توجه به نوع متریال آن هیچ گونه واکنش شیمیایی ندارد و لذا از سطح بهداشت بالایی برخوردار است.
 • مقاومت بالا در برابر حرارت و سرمای شدید، این مخزن ها در دمای بالا تا ۷۰ درجه سانتی گراد و در سرمای منفی ۴۰ درجه سانتی گراد مقاومت دارند و هیچ آسیبی نمی بینند.
 • قیمت ارزان و بسیار مناسب، این منبع ها نسبت به نمونه های مشابه که از جنس فلزاتی مانند آهن و استیل هستند قیمت بسیار مناسبی دارند.
 • عدم فرسایش و زنگ زدگی، جنس این گونه مخازن سبب جلوگیری از فرسایش شده و طول عمر و ماندگاری آن را به دنبال دارد.

مخزن های پلیمری به صورت یکپارچه قالب ریزی می شود و هیچ گونه درزی در آن وجود ندارد. همچنین قطر دیواره های آن بسیار ضخیم است در برابر فشار بالای آب مقاومت دارند. بکارگیری این منابع برای ذخیره آب نه تنها هیچ خطر بهداشتی ندارند، بلکه کیفیت آب را نیز حفظ نموده و سبب تغییر رنگ و بو و طعم آن نمی شوند.

مخزن پلی اتیلن بر اساس استانداردهای بین المللی و مطابق جدیدترین تولیدات ساخته می شود. طراحی مختلف و تنوع رنگ این امکان را برای خریداران فراهم می نماید تا مطابق سلیقه خود و با توجه به زیبا شناسی محیط اقدام به خرید نمایند و با برخورداری از مزایای بی نظیر آن، زیبای محل استفاده را نیز حفظ نمایند.

موارد فوق تنها بخش از خصوصیات مخازن پلی اتیلن است که شناخت و آگاهی از این موارد سبب می شود تا مشتریان خریدی مناسب و مطمئن داشته باشند و با خیال آسوده به تهیه کالای مورد نظر  متناسب با نیاز خود بپردازند. خرید محصول اعلاء و درجه یک از اتلاف وقت و سرمایه خریداران جلوگیری می نماید.

راهنمای خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

راهنمای خرید مخزن آب پلی اتیلن طبرستانخرید مخزن آب بر اساس معیارهای مختلف صورت می پذیرد. هریک از مشتریان بسته به نوع مصرف، احتیاج و موارد استفاده و همچنین با در نظر گرفتن حجم و گنجایش مورد نیاز، اقدام به خرید نوع خاصی از این وسیله می کنند. برخی از معیارهای مهم در خرید مخازن آب عبارتند از:

 • جنس و ضخامت، برای برخی از افراد ضخامت و کیفیت مخزن اهمیت ویژه ای دارد لذا با بررسی این گزینه ها فرایند خرید را انجام می دهند.
 • قیمت مخزن آب، مطمئنا بسیاری از خریداران به دنبال کالایی باکیفیت و ارزان هستند. بسیاری از خریداران بر اساس قیمت، به خرید مبادرت می کنند.
 • ویژگی های مخزن، ویژگی های مختلف یک منبع آب مانند ضد جلبک بودن، یووی بودن و آنتی باکتریال بودن، می تواند دلیل مهمی برای پر فروش بودن یک محصول و محبوبیت آن در بین مشتریان باشد.
 • حجم مورد نیاز، یکی از معیارهای مهم، خرید بر اساس حجم مخزن است. خرید مخازن نامناسب وبسیار کوچک و یا بزرگ با توجه به نداشتن کارایی مورد نظر سبب اسراف و اتلاف سرمایه می شود.
 • استاندارد بودن و داشتن تاییدیه های بهداشتی، این ویژگی برای بسیاری از خریداران اهمیت ویژه دارد و به عنوان یکی از ملاک های خرید شناخته می شود.
 • خدمات پس از فروش، یکی از معیارهای مهم خرید انواع مختلف مخزن خدمات پس از فروش و خدمات جانبی است که سبب اطمینان و اعتماد مشتریان می شود.

با در نظر گرفتن این معیارها می توان به آسانی و سهولت فراوان برای تهیه مخزن مورد نیاز اقدام نمود. همچنین با استفاده از دفترچه راهنما و کاتالوگ های موجود می توان مخزن با کیفیت و درجه یک را انتخاب و خریداری نمود.

در سال های اخیر قیمت مخزن پلی اتیلن دچار تغییراتی گردیده است. فروشندگان ارزش گذاری مخازن مختلف را بر اساس پارامترهای مختلفی انجام می دهند. کیفیت محصول، متریال مورد استفاده، هزینه های تولید، نوسانات بازار، هزینه های جانبی، میزان عرضه و تقاضا و … در کاهش و یا افزایش بهاء تاثیرگذار هستند.

فروش عمده مخزن آب با توجه به حذف واسطه ها و فروش مستقیم محصولات صرفه جویی
اقتصادی فراوانی را برای خریداران به همراه دارد. مشتریان با خرید عمده آن با یک بار خرید کردن از تکرار هزینه های جانبی مانند هزینه های دو و
یا چند باره ثبت سفارش، هزینه های ارسال و حمل و نقل و همچنین هدر رفت وقت و
سرمایه جلوگیری می نمایند.

پخش عمده با توجه به فروش به قیمت درب
کارخانه و تخفیفات فوق العاده سود فراوانی را برای
مشتریان فراهم می نماید و سبب صرفه جویی در وقت و هزینه های جاری خریداران می
شود. خریدارن با بررسی دقیق قیمت ها می توانند اقدام به خرید نمایند و در مصارف متعددی از مخازن پلی اتیلن استفاده نمایند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما