قیمت فروش بهترین مخازن طبرستان

مخزن آب پلی اتیلن طبرستان، در انواع مختلفی تولید می شود. این برند مطرح در زمینه تولید انواع مخازن، بهترین ها را به بازار عرضه می کند و می توان با مراجعه به مراجع مخلتفی از نمایندگی ها و سایت های اینترنتی گرفته تا فروشگاه ها و مراکز گوناگون خرید و فروش، محصولاتش را در هر شهری که باشیم، تهیه کنیم. قیمت فروش بهترین مخازن طبرستان را می توانید با مراجعه به وبسایت رسمی این شرکت و یا هم سر زدن به نمایندگی های آن در هر جایی که سکونت دارید، بدست آورید و حتی بخرید.

معرفی انواع محصولات تولیدی شرکت طبرستان

معرفی انواع محصولات تولیدی شرکت طبرستان

برای معرفی انواع محصولات تولیدی شرکت طبرستان، در نخست خود این شرکت را بیشتر برای تان می شناسانیم. شرکت مجتمع طبرستان در سال ۱۳۷۵ تاسیس و فعالیت تولید خود را نیز در سال ۱۳۷۷ در شمال کشور و در شهرستان ساری آغاز نمود.

رویکرد کیفیت گرا، احترام به مشتری، توجه ویژه به منایع انسانی و سرمایه گذاری بر تحقیق و توسعه موجب پیشرفت و رشد شرکت و گسترش  آن در حوزه های مختلف شد.

پس از آن با عمیق تر شدن درک مشریان نسیت به مقوله ی کیفیت در صنعت قالبگیری چرخشی، اشتیاق آن ها نسبت به محصولات مجتمع پلاستیک طبرستان فزونی یافت. در سال ۱۳۹۵ با هدف تامین هرچه بهتر بازار های میانه کشور و کاهش هزینه های حمل و نقل، شعبه اصفهان شرکت نیز تاسیس گردید و به بهره برداری رسید.

در همان سال اولین خط تولید بشکه های بسته بندی چند لایه به روش قالب گیری دمشی در ایران در سایت ساری با خریداری کار آمدترین و به روز ترین تجهیزات و ماشین آلات دنیا به بهره برداری رسید.

مجتمع تولید پلاستیک و پلی اتیلن طبرستان هم اکنون با بیش از ۲۰۰ نفر نیروی انسانی ، بهره مندی از دوازده خط تولید و ظرفیت تولید بیش از هزار تن به طور سالیانه، بزرگ ترین تولید کننده ی محصولات پلی اتیلن و پلاستیکی به روش قالب گیری می باشد.

انواع محصولات تولیدی آن شامل انواع مخازن نگهدارنده ی آب، سوخت و فرآورده های شیمیایی، سمپاش، وان، بشکه های بسته بندی و سایر محصولات سفارشی می باشد.

مشخصات انواع مخازن پلی اتیلن طبرستان

مشخصات انواع مخازن پلی اتیلن طبرستان

انواع مخازن پلی اتیلن از ویژگی های متفاوتی در ظاهر، ابعاد، جنس و نوع کارایی آن ها دارند. مخازن پلی اتیلن در انواع مخزن تک جداره ، دو جداره و سه جداره تولید می شوند که هر کدام از این مدل ها جهت نگهداری مایعات در شرایط محیطی خاصی می باشند.

 • مخازن پلی اتیلن تک جداره جهت نگهداری مایعات در فضای سرپوشیده
 • مخازن تک جداره ی رنگی جهت نگهداری مایعات در فضای سر پوشیده
 • مخازن دو جداره برای استفاده در محیط های سر باز و معتدل
 • مخازن سه جداره یا سه لایه جهت استفاده در فضای باز سرد سیر و گرم سیر

طبرستان برندی معروف در این خصوص تولید انواع محصولات می باشد. به نوعی یکی از بهترین برند مخزن آب پلی اتیلن در کشورمان به شمار می رود. در هر حال شما در هر جایی که زندگی می کنید، قادر خواهید بود که با در نظر داشت مشخصات محصولات این شرکت، آن را خریداری کنید.

در این جا ما به شما توصیه می نماییم که به وبسایت های رسمی و معتبر سر بزنید تا بتوانید بهترین محصول شرکت تولیدی طبرستان را خریداری کرد و از آن سالیان متمادی استفاده نمایید.

کاربرد انواع مخازن پلی اتیلن

کاربرد انواع مخازن پلی اتیلن

انواع مخزن آب پلی اتیلن موجود در بازار با کارایی های متفاوتی و بنا به نیاز مشتریان تولید و عرضه می شوند. شرکت های تولید کننده در انواع مختلفی، مخازن آب را تولید می کنند. هر کدام از مدل های مخازن، کاربردهای گوناگونی دارند. اما در کل می شود کارایی های این مخازن را این گونه بیان کرد:

نگهداری آب آشامیدنی، نگه داری مواد نفتی و اسیدها، جمع آوری پساب های صنعتی، جمع آوری فاضلاب های شهری، استفاده در سیلوهای مختلف و سایر موارد دیگر. همان گونه که مشاهده می نمایید، کاربردهای این مخازن متفاوت و زیاد می باشد.

مخازن پلی اتیلنی همچنان که کاربردهای گوناگونی دارند، استفاده از انان دارای مزیت های مختلفی نیز می باشد که می توان به این موارد اشاره نمود:

 • قیمت مناسب
 • وزن سبک و کم
 • عایق حرارت و برودت
 • مقاوم در برابر هر گونه مواد شیمیایی
 • کارایی بالا در صنایع مختلف
 • نصب آسان و سریع با اتصالات عالی
 • دوام و طول عمر زیاد
 • ضد جلبک
 • دارای رنگ های متفاوت
 • و غیره

قیمت فروش مخازن پلی اتیلن طبرستان

قیمت فروش مخازن پلی اتیلن طبرستان

قیمت مخزن آب پلی اتیلن را در مدل های متفاوت آن می توانید از سایت های فروشنده مخزن آب پلی اتیلن جست جو کنید و اطلاعات محصول مورد نظر خود را با توجه به نیاز و مورد مصرف خود به طور کامل در اختیار بگیرید.

قیمت ها را می توان از راه های مختلفی به دست آورد. برای مثال شما قادر خواهید بود که در کنار وبسایت رسمی این شرکت، به نمایندگی های آن هم مراجعه کنید. این گونه خواهید توانست که هم مخازن را از نزدیک مشاهده کرده و هم این که قیمت ها را جویا شوید.

مخازن پلی اتیلن طبرستان، انواع گوناگونی دارند که هر کدام شان نرخ های خود را دارا می باشند. بستگی به شما دارد که به کدام یک از مخازن نیاز دارید و سپس فروشنده قیمت را برای تان اعلام خواهد کرد.

عوامل موثر در قیمت گذاری مخزن آب پلی اتیلن

عوامل موثر در قیمت گذاری مخزن آب پلی اتیلن

از جمله عوامل موثر در قیمت گذاری مخزن آب پلی اتیلن می توان به موارد مختلفی اشاره نمود که این ها می باشند:

 • کیفیت مخزن
 • ماده اولیه استفاده شده در تولید مخزن
 • حجم مخزن پلی اتیلنی
 • ابعاد مخزن
 • مدل مخزن
 • و سایر موارد

همانطور که خودتان می دانید برای خریداری هر محصول راه های متفاوتی وجود دارد که این روش ها می تواند بر قیمت کالا مورد نطر نیز تاثیر داشته باشد. برای کالایی مانند  مخزن آب نیز این موضوع صادق است. در تعیین قیمت این مخازن فاکتور هایی گوناگون در نظر گرفته می شود که به برخی از انان در بالا اشاره نمودیم.

برای مثال قیمت یک مخزن ۷۰۰ لیتری سه جداره بیشتر از یک مخزن ۱۰۰ به تک جداره می باشد.  همچنین یکی دیگر از عوامل مهم خرید به صورت عمده است. قیمت عمده مخزن آب پلی اتیلن به مراتب کمتر از قیمت خرید به صورت تکی آن می باشد و در نتیجه مقرون به صرفه تر تمام خواهد شد.

مخزن آب پلی اتیلنارزان قیمت را می توانید با توجه به موارد بالا و مورد مصرف خود به راحتی انتخاب کرده و با مناسب ترین قیمت سفارش و خریداری نمایید.

موارد کاربرد مخزن آب پلی اتیلن

موارد کاربرد مخزن آب پلی اتیلن

موارد کاربرد مخزن آب پلی اتیلن متعدد می باشد. از این نوع مخزن می توان در مکان های گوناگونی استفاده کرد.

از این گونه مخازن برای نگه داری آب در آپارتمان ها، نگه داری هر گونه مایعات در صنایع گوناگون کار گرفته می شود. در صنایعی مانند پتروشیمی، تولید لبنیات، تصفیه آب و غیره از مخازن پلی اتیلنی استفاده می گردد.

خرید مخرن آب برای ساختمان ها یک از پر رنگ ترین کاربرد های آن است. امروزه با وجود افزایش تعداد ساختمان ها و آپارتمان ها مشکل فشار آب یک معضل محسوب می شود که اکثر ساکنین با استفاده از این مخازن اب و همینطور پمپ آب این مشکل را به راحتی بر طرف نموده اند.

یکی دیگر از موارد کاربردی مخرن های آب استفاده ار آن ها در صنایع کشت و کشاورزی می باشد که با وجود مشکل کم آبی، روند آبیاری مزارع و باغ ها محصولات را تسهیل بخشیده اند.

علاوه بر این لازم به اشاره است که برخی از این مخازن و منبع ها قابلیت ذخیره ی آب باران در هنگام بارش را نیز دار می باشند که این خود مزیت بسیار چشمگیری است.

انواع مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

انواع مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

انواع مخزن اب پلی اتیلن طبرستان در بازار وجود دارد. این برند، یکی از برندهای معروف در این زمینه است و می توان با مراجعه به فروشگاه ها و مراکز خرید و فروش گوناگون، محوصلات طبرستان را مشاهده کنیم و بر اساس نیازی که داریم، مخازن را تهیه نماییم.

عرضه مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در نمونه هایی متنوع برای استفاده در صنایع مختلف در نظر گرفته شده است. در این جا به چند نمونه از این مخازن اشاره می کنیم و توضیحی مختصر برای این نمونه ها آورده شده است:

 • مخزن پلی اتیلن افقی: نوعی از مخزن است که دارای ارتفاع بالایی می باشد و در هنگام نصب باید زیر سازی خوبی داشته باشد.
 • مخزن پلی اتیلن عمودی: کارایی زیادی در صنایع مختلف دارد و بیشتر در ساختمان ها به کار برده می شود.
 • مخزن پلی اتلین زیر پله ای: از بهترین محصولات است که جای کمتری می گیرد و به راحتی می توانید آن را زیر پله ها که عموماً مکانی پرت است، استفاده کنید.
 • مخازن کتابی: نوع منحصر بفرد مخازن به شمار می روند. در ابعاد گوناگونی تولید می شوند و جا به جایی شان هم بسیار ساده است.
 • مخازن قیفی: مخروطی شکل هستند و به دلیل قیفی که در انتها دارد، به این نام مسماء گردیدند.
 • مخازن منبسط: این نوع از محصول در کار بالانس نمودن فشار اضافی سیالات می باشد.

کشور های تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن

کشور های تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن

کشورهای تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن، در انواع و مدل های متفاوتی این نوع از محصول را تولید کرده و به بازار داخلی و جهانی عرضه می کند. یکی از کشورهایی که با کیفیت عالی این نوع از مخزن را تولید می کند، ایران می باشد. شرکت های مختلفی در این عرصه فعالیت می کنند و محصولات شان با کیفیت بالایی عرضه می گردد.

از جمله کشور های تولید کننده محصولات پلی اتیلن به ویژه مخازن آب می توان به انگلیس، امریکا، چین، و … اشاره کرد. این کشورها بیش از ۶۵ درصد نیاز بازار پلیمری را تامین نموده و حرف اول را در عرصه ی این صنعت می زنند.

مخازن آب امروزه کاربرد زیادی دارند. از آن ها در جاهای مختلفی استفاده می شود. به همین دلیل است که کشورهای گوناگونی اقدام به تولید آن می کنند. در این حوزه صنایع برتر مختلفی دخلی هستند.

بهرحال می توان با مراجعه به فروشگاه های مختلف انواع گوناگونی از مخزن های اب پلی اتیلنی را مشاهده کرد و در صورت نیاز اقدام به خریدشان نمود.

با کیفیت ترین مخزن آب تولید شده در کشور

با کیفیت ترین مخزن آب تولید شده در کشور

با کیفیت ترین مخزن اب تولید شده در کشور را شرکت های مختلفی ساخته و روانه بازار می کنند.

مخزن هایی کیفیت بالایی دارند که از بهترین جنس ها تولید شده باشند. امروزه بیشتر از جنس پلی اتیلن که نوع پلیمر کاربردی به شمار می رود کار گرفته می شود. در گذشته اغلب از فلز و همچنین پلاستیک های نامرغوب در این بخش استفاده می شد که چندان کیفیت بالایی نداشتند و به نوعی در حال حاضر از رده خارج محسوب می شوند.

مرغوب ترین نوع مخزن آبی که در کشور تولید می شود را می توان از راه های مختلفی پیدا کرد و خریداری نمود. این نوع از مخازن کارایی های متفاوتی دارند و بیشتر از آن در ساختمان و آپارتمان های اداری و مسکونی استفاده می شود.

فروش مخزن آب پلی اتیلن در بازار بین المللی

فروش مخزن آب پلی اتیلن در بازار بین المللی

فروش مخزن آب پلی اتیلن در بازار بین المللی را شرکت های تولیدی گوناگونی انجام می دهند. این شرکت ها در مناطق مختلفی از کشورمان فعالیت می کنند و انواع گوناگونی از مخازن را پس از تولید، به بازار جهانی صادر می کنند.

تجارت مخزن آب پلی اتیلن به دلیل عرضه و تقاضای بالا آن در بازار های بین المللی بسیار داغ می باشد، از کشور های اروپایی و امریکایی گرفته تا کشور های آسیایی در این بازار رقابت می کنند .

این شرکت ها با استفاده از تکنولوژی های به روز دنیا و همچنین دانش و فناوری و تجهیزات و ماشین آلات حرفه ای سعی در بالا بردن کیفیت و کارایی محصولات تولید خود دارند. مخازنی که تولید شده در کشورمان است، دارای کیفیت بالایی می باشند و برای همین خریداران گوناگونی در سطح جهان دارند.

عرضه بدون واسطه مخزن آب پلی اتیلن

عرضه بدون واسطه مخزن آب پلی اتیلن، از جانب کارخانجات و شرکت هایی صورت می گیرد که این گونه از محصول را وارد کشور می نمایند.

خریدار مخزن آب پلی اتیلن باید این موضوع را در نظر داشته باشد که خرید بدون واسطه این محصول نیز مانند هر کالای دیگر از مزایای بی شماری برخوردار است.

شما اگر به طور مستقیم مخزن پلی اتیلن خود را از تولید کننده خریداری نمایید اول اینکه از لحاظ هزینه سود می کنید. دلال ها و واسطه ها هر کدام درصد را بر روی قیمت این محصول اضافه می کنند، دوم اینکه از کیفیت محصول مورد نظر اطمسنان حاصل می کنید و از خدمات تعمیر و گارانتی آن نیز بهره مند خواهید شد.

این معامله از قرار دیگر می توان به آن دو سر برد را عنوان کرد؛ چون که هم فروشنده و هم خریدار می توانند سود کافی را از آن ببرد. در هر حال به شیوه های گوناگونی کارخانجات عرضه بدون واسطه مخزن آب پلی اتیلن را انجام می دهند که یکی از این راه ها، نمایندگی ها و همچنین وبسایت های مختلف اینترنتی شان می باشد.

صادرات مخزن آب پلی اتیلن طبرستان به روسیه

صادرات مخزن آب پلی اتیلن طبرستان به روسیه، از سال ها به این سو آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

این کشور یکی از خریداران معبر مخازن شرکت تولیدی طبرستان به شمار می رود. سالیانه مخازن مختلفی از ایران به روسیه صادر می شود که سهم زیادش را تولید طبرستان دارد. مخزن آب پلی اتیلن صادراتی، از بهترین کیفیت برخوردار است. این را هم باید در نظر داشت که روسیه هوای سردی دارد و باید مخازن تاب مقاومت در برابر سرما را داشته باشند.

به همین دلیل است که طبرستان توانسته بهترین و مرغوب ترین نوع محصولات خود را برای فروش به این کشور آماده و تولید نماید. کیفیت خوب و قیمت ارزان محصولات ایرانی سبب گردیده تا استقبال خوبی هم از مخازن آب پلی اتیلن طبرستان شود.

سفارش مخزن آب به صورت عمده

سفارش مخزن آب به صورت عمده

سفارش مخزن آب به صورت عمده برای اماکنی که به شمار بالا از این محصول احتیاج دارند به صرفه تر خواهد بود. برای مثال برای خانه های سازمانی، یا سایر مجتمع های تجاری زنجیره ای این واحد ها می توانند مخارن مورد نظر خود را در هر تعداد که بخواهند سفارش داده و از قیمت مناسب و همچنین خدمات پس از فروش آن را تهیه کنند.

در کنار این موارد، بسیاری از فروشگاه هایی که در فروش جزئی می باشند نیز مخازن آب را به صورت عمده سفارش می دهند. این سفارش دهندگان در بازارهای گوناگون کشورمان فعالیت می کنند.

از راه های گوناگونی می توان سفارش عمده را به تولیدی ها ارائه داد. یکی از راه ها این است که به دفاتر فروش کارخانه ها مراجعه کرد. این گونه خواهیم توانست بهترین و با کیفیت ترین نوع مخازن آب را به بهترین قیمت تهیه کنیم.

راه دیگر این است که به نمایندگی های آنان و یا وبسایت های رسمی شان سر زد. این گونه هم خرید ارزان تر تمام می شود و هم این که دیگر نیازی به صرف کردن وقت زیادی برای رفتن به شرکت وجود ندارد.

کیفیت بالای مخزن به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای مخزن به چه عواملی بستگی دارد؟

کیفیت بالای مخزن به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مخزن ها هر کدام شان از جنس های مختلفی تولید می شوند که کاربردهای متفاوتی را نیز دارا هستند. به همین دلیل است که در بازار، با انواع زیادی از مخزن ها مواجه می شویم اما از جمله فاکتورهای مهم در کیفیت مخزن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. از مواد اولیه مرغوب تولید شده باشد.
 2. منعطف باشد.
 3. مقاوم در برابر برودت، حرارت و حتی اشعه آفتاب باشد.
 4. برترین برندها آن را تولید کرده باشند.
 5. سبک و دارای وزن کمی باشد.
 6. مواد حاوی در آن، بوی مخزن را به خود جذب نکند.
 7. کارایی بالایی داشته باشد.

با در نظر داشت این فاکتورها، به راحتی خواهیم توانست که بهترین نوع مخزن را خریداری کنید و در شرایط و اقلیم های مختلفی از آن کار بگیریم.

بهترین مارک مخزن آب پلی اتیلن در ایران

بهترین مارک مخزن آب پلی اتیلن در ایران

بهترین مارک مخزن آب پلی اتیلن در ایران، آن برندی است که بهترین منبع آب را تولید کند و در اختیار مشتریان خود قرار دهد.

منبع آب درجه یک پلی اتیلنی را برندهای متفاوتی در کشورمان تولید می کنند که هر کدام شان از نظر ابعاد، رنگ ها و کیفیت ها گوناگونی می باشند. پر فروش ترین مخزن آب پلی اتیلن از بهترین برند ها تولید شده اند.

لازم به ذکر است که پراستفاده ترین نوع مخزن آب در حال حاضر به طور تقریبی مخرن آب افقی است که بسیاری از اماکن مسکونی، تجاری و سازمانی از این مدل استفاده کرده و رضایت داشته اند. در کل محصول بهترین مارک مخزن آب پلی اتیلن در ایران را می توانیم از راه های مختلفی به دست آوریم.

مرکز توزیع مخزن آب در تهران

مرکز توزیع مخزن آب در تهران

تهران به عنوان یک کلان شهر با تراکم جمعیتی بسیار بالا همواره با مشکل فشار آب مواجه بوده و همین امر سبب شده میزان خرید مخازن اب نیز به شکل قابل توجهی رو به افزایش باشد.

شرکت های تولید کننده ی انواع محصولات پلیمری و مخازن آب به وسیله نمایندگی های فعال فروش خود در سراسر کشور به ویژه استان تهران این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند که به راحتی مخازن مناسب با ساختار ساختمان خود را انتخاب نمایند.

مرکز خرید مخزن آب پلی اتیلن در تهران تولیدات همه ی برندهای معتبر تولید کننده را پوشش می دهند تا خریدار گزینه های بیشتری برای خرید خود داشته باشد. از مراکز توزیع مخزن آب، می توانید بهترین مخزن آب پلی اتیلن را تهیه کنید.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما