قیمت عمده مخازن آب پلی اتیلن مشهد

 عوامل مختلفی در قیمت عمده مخازن آب پلی اتیلن در مشهد و همچنین مخزن آب پلی اتیلن طبرستان تاثیر گذار است، از جمله اینکه قیمت نهایی یک محصول از شهری به شهر دیگر متفاوت است، روش خرید، فاصله از کارخانه تولید کننده و … از دیگر عوامل است، جهت اطلاع از قیمت های روز این محصول می توانید به وب سایت های فروش عمده این محصول مراجعه نمایید. برای مشتریان سراسر کشور این امکان وجود دارد که در کمترین زمان ممکن، قیمت فروش مخازن پلی اتیلنی را از سایت های فروش آنلاین، جویا شوند.

قیمت عمده مخازن آب پلی اتیلن مشهد

چگونگی تولید انواع مخازن پلی اتیلن

چگونگی تولید انواع مخازن پلی اتیلنانواع مخازن پلی اتیلن توسط پلیمریزاسیون گازهای اتیلن که از ارزان ترین نوع مواد پلیمری هستند تولید می شوند، که در ادامه به طور مختصر درباره چگونگی روند تولید آن توضیح خواهیم داد.

از مهمترین مراحل تولید این محصول قالب گیری آن است که بسته به مدل های مختلف متفاوت است.

مواد پلاستیکی یا همان پلی اتیلن را به میزان مشخصی درون قالب می ریزند، سپس توسط حرکات دورانی و چرخشی طی چندین مرحله، فرایند گرمادهی و سرمادهی بر روی آن انجام میگیرد تا در نهایت به شکل نهایی قالب درآمده و سخت و جامد شوند.

از این مخازن علاوه بر نگهداری آب می توان در نگهداری مواد شیمیایی با دمای زیر ۵۵ درجه استفاده کرد.

نکته مهمی که در اینجا حائز اهمیت است در مورد نگهداری مواد شیمیایی این است که آیا ترکیبات این مواد برای مخزن ضرری ایجاد می کند یا خیر، قبل از خرید حتما پاسخ آن را جویا شوید.

مخازن پلی اتیلن در چه جاهایی کاربرد دارند؟

مخازن پلی اتیلن در چه جاهایی کاربرد دارند؟مخازن پلی اتیلن در چه جاههایی کاربرد دارند؟ از این نوع مخازن جهت نگه داری اب آشامیدنی، برخی مواد شیمیایی، سیلوی مواد جامد و جمع آوری فاضلاب خانه ها استفاده می کنند.

در قدیم از مخازن فلزی جهت نگهداری آب و سایر مواد شیمیایی نظیر نفت و گازوئیل و … استفاده می شد، اما به دلایل زیادی نظیر زنگ زدگی این منابع، و اینکه در اثر حرارت نور خورشید امکان فعل و انفعالات شیمیایی که این منابع در ترکیبات آب ایجاد می کردند استفاده از آنها منسوخ شده و به جای آن از مخازن پلی اتیلن مورد استفاده قرار می گیرد، که در رابطه با مزایای آن در قسمت های بعدی توضیحاتی را خدمتتان ارائه خواهیم داد.

سنتز شیمیایی پلی اتیلن توسط نفت خام به دست می آید.

پلی اتیلن ها از جمله پلی مرهایی هستند که وقتی به در معرض گرما بالا قرار می گیرند شروع به ذوب شدن که تبدیل شدن به مایع می شوند.

تقسیم بندی پلی اتیلن

 • پلی اتیلن با دانسیته(چگالی) بالا
 • پلی اتیلن با دانسیته(چگالی) پایین
 • پلی اتیلن خطی
 • پلی اتیلن با وزن مولکولی بالا که در جهت ساخت جلیقه های ضد گلوله و مفاصل مصنوعی کاربرد دارند.
 • پلی اتیلن اتصالات عرض
 • پلی اتیلن مقاوم به گرما که در ساخت لوله های آب گرم کاربرد دارد.

معرفی انواع مدل های مخازن پلی اتیلن

معرفی انواع مدل های مخازن پلی اتیلنتولید مخازن پلی اتیلن در مدل های مختلفی است که بسته به کاربردشان متفاوت هستند، که در ادامه به معرفی انواع این مدل محصول خواهیم پرداخت.

انواع مخزن های پلی اتیلن شرکت های تولیدی این محصول به شرح زیر است:

 • مخازن افقی طبرستان: کارایی بالایی در جاهای مختلفی دارد، حجم آب بالایی را در بر می گیرد و راحت در جاهای مختلفی نظیر موتور خانه و پارکینگ و زیر زمین می توان آن را نصب کرد، همچنین دد فضاهای محدود و کوچک هم می توان آن را نصب و را اندازی کرد.
 • منبع آب عمودی بلند: اگر می خواهید از آن در پشت بام استفاده نمایید، به علت مدل آن باید زیرش را کاملاً محکم کاری کنید، این نوع از مخزن ها از انواع دیگر مخازن ارزان تر می باشند، حجم بالایی از آب را در بر می گیرد و از این لحاظ از همه انواع مدل ها بهتر است، در مکان هایی بیشتر کاربرد دارند که محدودیت ارتفاع نداشته باشند، نظیر فضاهای بازپشت بام یا یاط خانه ها
 • منبع آب زیرپله ای طبرستان: طراحی آن به گونه ای است که مخصوص نصب در زیر پله ها می باشد.
 • مخزن مکعبی پلی اتیلن: باریک است و در جاهای بسیاری می توان به راحتی در محیط های تنگ و باریک آن را جاسازی کرد.
 • مخازن فوم دار: این مخازن برحسب نیاز و سلیقه مشتری به دو لایه و سه لایه وجود دارند و خرید و فروش می شوند که از مهمترین مزیت های این نوع مخازن به علت لایه های محافظتی ضخیم تر در برابر عواملی شیمیایی و باکتریایی و همچنین رطوبت و دمایی می تواند مایع دورن خود را به بهترین نحو ممکن و بالاترین کیفیت ممکن نگه داری کند.
 • مخازن انبساط شوفاژخانه: در جهت بالانس و تعادل دمای آب درون شوفاژخانه تعبیه می شود و به رنگ زرد و فوم دار هستند که به دلیل عایق بندی و پوشش محافظتی دارای ۳ سال گارنتی به همراه ۱۰ سال خدمات پس از فروش هستند، لایه محافظتی معمولاً از جنس فوم است.
 • مخازن صنعتی و شیلاتی: این مخازن جهت نگه داری به شیوه های بهداشتی ماهی ها و سایر آبزیات است که به دلیل بهداشتی بودن آن در صنایع آب کاری فلزات نیز به کار می روند.
 • مخازن تک لایه: این مخازن به صورت لایه ای شفاف یا بی رنگ هستند که جهت نگه داری آب و مواد غذایی در تاریکی از آن بهره می برند.
 • مخازن دو لایه: این مخازن جهت نگه داری آب آشامیدنی و مواد غذایی استفاده می شود، یک لایه آن شفاف و لایه دیگر آن تیره یا مشکی است و نسبت به مخازن سه لایه مقاومت کمتری در برابر نفوذ حرارت دارند.
 • مخازن سه لایه: از این نوع مخازن بیشتر به جهت نگه داری آب آشامیدنی استفاده می گردد، به این دلیلکه به سبب ویژگی هایی نظیر مقاومت در برابر حرارت و رطوبت و همچنین عدم ایجاد جلبک و رشد عوامل بیماریزایی در آن است.

این مخازن به صورت چند رنگ هستند اما به طور معمولی سطح رویی و زیرین آن شفاف و بی رنگ است ولی لایه میایی آن تیره بوده که از جذب اشعه مضر خورشیدی در هنگام ظهر به درون آن جلوگیری شود.

از دیگر انواع مخزن می توان به مخزن آب دیواری که از پوشش ضد زنگ تشکیل شده و مخزن اب کتابی، استوانه ای،مخزن آب مکعبی و … اشاره کرد.

مخازن مکعبی و کتابی در حجم ۲۳۰ لیتری، ۸۰۰ لیتری مکعبی افقی و ۱۰۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری کتابی تولید می شوند.

لیست قیمت مخازن آب پلی اتیلن طبرستان

لیست قیمت مخازن آب پلی اتیلن طبرستانقیمت مخازنی که جهت نگهداری آب توسط شرکت پلی اتیلن طبرستان تولید می شوند، نسبت به سایر مخازن پلی اتیلن دیگر از قیمت و کیفیت بالاتری برخوردار است همچنین اینکه بیشترین تولید کننده و تامین کننده این محصول در سراسر کشور می باشد، جهت اطلاع از لیست قیمت ها می توانید به پنل ارتباطی این نمایندگی در استان البرز مراجعه نمایید.

نمایندگی فروش مخزن آب در شیراز یکی از نمایندگی های فروش این محصول با ارزان ترین قیمت و بالاترین کیفیت در کشور است.

از مهم ترین ویژگی های مخازن آب شیراز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • ضد زنگ هستند و وزن بسیار سبکی دارند.
 • با روش های کاملا بهداشتی تولید می شوند.
 • دارای تنوع بالایی در حجم و رنگ هستند.
 • این مخازن جهت اندازه گیری بهتر محلول در آن درجه بندی شده اند.
 • به صورت یک لایه یا چند لایه تولید می شوند.

از مزایای مخزن چند لایه می توان به این مسئله اشاره کرد که باعث ماندگاری بیشتر آب بدون تغییر رنگ و مزه در آن خواهد شد.

لیست قیمت مخازن آب پلی اتیلن، راهنمای خوبی برای مشتریان است تا بتوانند با اطلاع قبلی از قیمت های فروش این محصول، مخزن مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنند.

لیست قیمت مخازن پلی اتیلنی در سایت های فروش آنلاین و فروشگاه های اینترنتی با یک جست و جوی ساده اینترنتی قابل دسترسی است.

کارخانجات تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور

کارخانجات تولید کننده مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشوربه دلیل کاربردهای زیادی که این محصول در زمینه نگهداری آب و انواع مواد شیمیایی و حتی مواد غذایی جامد در کشور دارد، کارخانه جات تولید کننده بسیار زیادی در جهت تولید این محصول و تامین بازار تقاضای آن گام برداشته اند، که در این مطلب به برخی از این کارخانه های تولیدی پرداخته شد.

که از مهم ترین ویژگی های این نمایندگی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پروانه بهداشتی تولید محصول
 • گارانتی محصول تولیدی به مدت ۳ سال
 • استفاده از مواد اولیه با کیفیت
 • استفاده از تکنولوژی های به روز و مدرن در خط تولید
 • استفاده از پرسنل و مشاوران حرفه ای در زمینه تولید محصول

تولید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در رنگ های مختلف

تولید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در رنگ های مختلفامکان تولید مخزن آب با لایه های مختلف وجود دارد که شرکت پلی اتیلن طبرستان در رنگ های مختلف این محصول را ایجاد کرده، که بسته به تعداد لایه ها و سلیقه مشتری می توان به رنگ های سفید، شفاف و بی رنگ، دولایه رنگی، سه لایه سفید و رنگی، چهار لایه، فوم دار، پنج لایه و … اشاره کرد.

مزایای استفاده از مخازن پلی اتیلن:

 • قیمت آن ارزان است.
 • به دلیل وزن کمی که دارد حمل و نقل آن آسان است.
 • می توان در رنگ های دلخواه آن را تولید کرد.
 • علاوه بر آب می توان جهت نگه داری مواد غذایی جامد و برخی مواد شیمیایی استفاده کرد.
 • مراحل نصب راحتی دارد.
 • نصب و راه اندازی آن به آسانی انجام می گیرد.

و بسیاری موارد دیگر.

عرضه بدون واسطه مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور

عرضه بدون واسطه مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشورشرکت های تولیدی پلی اتیلن طبرستان دارای نقاط قوت زیادی است از جمله: عرضه مستقیم و بدون واسطه محصول با قیمت مشخص است.

تولید کننده های پلی اتیلن طبرستان

خرید وان پلی اتیلن دست دوم و منبع اب پلاستیکی دست دوم  علاوه بر مقرون به صرفه بودن از لحاظ قیمت دارای مزایایی نیز می باشد، که از این میان می توان به مقاومت در برابر مواد شیمیایی، مقاوم در برابر پوسیدگی و کپک زدگی و راحتی و ایمنی بالای آن هنگام مصرف و گارانتی تعویض کالا اشاره کرد.

کارخانه تهران پلیمر مخزن در ساخت و تولید انواع مخزن آب با کیفیت در مدل ها و طرح های مختلف و در حجم های ۵۰ تا ۲۰۰۰۰ لیتری آماده ارائه خدمات خود به شهروندان عزیز می باشد.

 از مهمترین ویژگی نمایندگی مخزن طبرستان اصفهان که در زمینه فروش انواع مخازن یک لایه، دولایه، سه لایه و چهار لایه فعایت دارند، می توان به کیفیت مواد پلی اتیلن که در ساخت آن به کار برده شده اشاره کرد.

این مخازن ضد قارچ و ضدجلبک بوده و هر چه تعداد لایه های آن بیشتر باشد از مرغوبیت بالاتری برخوردار است.

نمایندگی مخازن طبرستان در گرمدره یکی از بزرگترین مراکز عرضه و فروش مستقیم مخازن پلی اتیلنی است. 

فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان زیر قیمت بازار

فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان زیر قیمت بازار

فروش مخزن آب پلی اتیلنی که در طبرستان تولید می شود زیر قیمت بازار در نمایندگی های فروش و مراکز پخش عمده انجام می شود. مخازن آب دارای کاربرد گسترده ای در مراکز خدماتی و صنعتی هستند و از آن ها برای نگهداری‌‌، حمل و جابجایی آب و بسیاری از محصولات مایع دیگر استفاده می شود.

شرکت منبع آب پلاستیکی یکی از مراکزی است که با انواع مختلف مخازن آب سروکار دارد. امروزه برای اینکه مشتریان و خریداران بتوانند مخازن آب پلی اتیلنی را زیر قیمت های فروش بازار خریداری کنند فروشگاه های اینترنتی معتبر مخارن پلی اتیلن یکی از بهترین انتخاب های ممکن هستند. 

سایت های فروش آنلاین و فروشگاه های اینترنتی امکان ارتباط مستقیم بین خریدار و تولید کننده را فراهم می کنند تا خریدار بتواند این مخازن را با قیمت های مستقیم از تولید کننده خریداری کند.
در مراکز پخش عمده حضوری نیز انواع این مخزن های کاربردی با قیمت های عمده برای خریداران عرضه می شوند و مشتریان امکان تجربه خریدی ارزان قیمت را دارند. مراکز پخش عمده مخزن های پلی اتیلن در شهرهای بزرگی مانند تهران، شیراز، مشهد، اصفهان، ارومیه و بسیاری از شهرهای دیگر قابل دسترسی هستند.

اگر شما نیز به دنبال خرید این مخازن هستید بهتر است از فروش آن در نمایندگی ها و مراکز پخش عمده غافل نشوید تا با قیمت های فروش مناسب و به صرفه روبه رو باشید.

تولید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در اشکال مختلف

تولید مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در اشکال مختلف انواع مخازن آب پلی اتیلن طبرستان، این محصول را در اشکال مختلفی و برای مصارف مختلفی تولید می کند.

کارخانه های تولید کننده مخزن پلی اتیلن قزوین در زمینه تولید مخازن پلی اتیلن به وسیله تکنولوژی های روز دنیا و گارانتی محصول اقدام به فروش آن در سراسر کشور می کنند که جهت مشاهده لیست قیمت ها می توانید از طریق سایت های اینترنتی در این زمینه اقدام بفرمایید.

خرید عمده مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور

خرید عمده مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشورتولید مخازن آب در کارخانه های تولیدی پلی اتیلن طبرستان در شهر ساری انجام می گیرد، که جهت خرید به روش عمده و ارزان آن می توانید از طریق نمایندگی های فروش آن در سراسر کشور اقدام نمایید.
به طور کلی عوامل موثر بر قیمت مخازن آب پلی اتیلن به شرح زیر است:

 1. میزان مسافت کارخانه تولیدی از شهر
 2. کیفیت مواد اولیه جهت ساخت محصول
 3. نحوه پرداخت (قسطی، نقدی)
 4. حجم سفارش (عمده، جزئی)
 5. مراحل ساخت مخزن پلی اتیلن

و سایر عوامل دیگر.

بازار بزرگ فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور

بازار بزرگ فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور بازار بزرگ فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان به علت کیفیت بالای محصولات تولیدی خود یکی از برندهای معتبر در زمینه تولید این محصول در کشور است.

فروش منبع اب در کرج با توجه به اینکه یکی از مهاجر پذیرترین و پرجمعیت ترین شهرها به شمار می آید، بیشتر سایر شهرها انجام می گیرد.

و همچنین با توجه به اینکه شهر کرج در قسمت های کوهپایه ای و ارتفاعات البرز استان تهران واقع شده و نیاز آبی این شهر را پیش از پیش بیشتر کرده است.

بدین منظور به خاطر آسایش و رفاه حال شهروندان این شهر به خاطر افت فشار آب به صورت ناگهانی و قطعی های آن کارخانه جات زیادی در این زمینه اقدام به تولید مخازل آب در حجم های مختلف کرده اند، که این معضل را تا حدودی زیادی سامان ببخشند.

تهیه مخزن آب پلی اتیلن طبرستان با ارزان ترین قیمت ها در کشور

تهیه مخزن آب پلی اتیلن طبرستان با ارزان ترین قیمت ها در کشورجهت تهیه مخزن آب پلی اتیلن طبرستان با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت در کشور می توانید از طریق نمایندگی های فروش این محصول به صورت مستقیم اقدام نمایید.

معایب مخازن پلی اتیلن چیست؟

این مخازن علاوه بر مزیت های زیادی که دارند دارای معایبی هم هستند، که دانستن این معایب می تواند به ما در جهت حفظ و نگهداری این محصول کمک بسزایی کند.

 • در اثر حرارت های بالا معمولا بالای ۵۵ درجه آسیب می بینند.
 • به دلیل اینکه جنس آن از مواد پلاستیکی است قابلیت اشتعال زایی بالایی دارند.
 • در اثر برخورد اجسام نوک تیز و یا سقوط از ارتفاع آسیب می بینند، اما براحتی با استفاده از چسب های بخصوصی قابل ترمیم هستند.

فروشندگان مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور

فروشندگان مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشورقیمت مخزن آب پلی اتیلن اصفهان بسته به عواملی نظیر کیفیت، کارایی، مدل و اندازه متفاوت است برای اطلاع از قیمت ها می توانید به صورت حضوری یا آنلاین از طریق کارخانه جات سازنده آن در شهر اصفهان اقدام نمایید.

مخازن پلی اتیلن اصفهان به صورت تک لایه ای، دولایه ای، سه لایه ای و حتی ۴ لایه ای تولید می شوند که هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد از استحکام و مقاومت بیشتری در برابر ورود نور خورشید و جلبک زدن و قارچ زنگ و یا کپک زدن آب آشامیدنی در آن می شود.

اکثر فروشندگان مخزن آب پلی اتیلن باید در زمینه فروش محصول با کیفیت خود در سراسر کشور اقدام به ایجاد یک شبکه یا تیم فروش قوی جهت معرفی بهتر محصول و همچنین فروش بیشتر آن کنند.

کشور های وارد کننده مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

کشور های وارد کننده مخزن آب پلی اتیلن طبرستانهمان طور که مستحضر هستید کارخانه تولیدی مخزن آب شرکت پلی اتیلن طبرستان یکی از شاخص ترین مراکز تولید کننده این محصول در کشور است، که علاوه بر تامین بازار داخلی، در زمینه واردات آن نیز به کشورهای همسایه فعالیت دارند.

اما مصارف مخازن پلی اتیلن فقط شامل مصارف خانگی و ذخیره آب آشامیدنی نمی شود. اکثر خریداران مخازن پلی اتیلن شهرداری ها، راهداری ها و آتش نشانی ها هستند.

بازرگانی فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستان

بازرگانی فروش مخزن آب پلی اتیلن طبرستانفروش مخزن آب در شرکت های بازرگانی پلی اتیلن طبرستان متشکل از بهترین و با تجربه ترین کارشناسان و تیم حرفه ای در این حوزه هستند، که به شما در امر مشاوره و خرید این محصول کمک بسزایی می کنند.

جهت خرید و فروش مخازن پلی اتیلن دست دوم و نو می توانید به نمایندگی های فروش این محصول در شهر و محل سکونت خود مراجعه کرده و با ارزانترین قیمت و بالاترین کیفیت آن را تهیه نمایید.

مهمترین کاربردهای پلی اتیلن به شرح زیر است:

 • ساخت مخازن نگهداری اب و سایر مواد شیمیایی
 • اتصالات لوله های پلاستیکی و پلی اتیلن
 • تولید اسباب بازی های کودکان
 • تولید قطعات پلاستیکی خودرو
 • در تولید ظروف یکبار مصرف با کیفیت جهت مصرف در منازل و رستوران ها
 • ساخت مخازن تصویه بهداشتی آب و فاظلاب ها
 • در تهیه و تویلید برخی مواد پزشکی و تجهیزات آزمایشگاهی به کار می رود.

و بسیاری موارد دیگر.

مهمترین مزایای پلی اتیلن

درباره مزایای مخازن پلی اتیلن در قسمت قبلی اشاراتی شد، درقسمت های قبلی اشاراتی شد در اینجا به برخی مزایای مواد اولیه جهت ساخت این مخازن بپردازیم:

 1. خواص الکتریکی مناسب
 2. مقاومت بالا در برابر عوامل شیمیایی
 3. شفافیت بالا در جهت تولید فیلم های پلیمری
 4. عایق رطوبتی بالا
 5. در مقایسه با سایر مواد پلاستیک دیگر ایجاد بوی نامطبوع نمی کند.

حراجی مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشور

حراجی مخزن آب پلی اتیلن طبرستان در کشورفروش مخزن آب توسط حراجی پلی اتیلن طبرستان در کشور به مناسبت های گوناگون که بیشتر جهت معرفی و شناخت بیشتر محصول انجام می گیرد، انجام می شود.

جهت اطلاع از حراجی ها می توانید با کارشناسان فروش در این حوزه گفتگو کنید و از راهنماهایی این کارشناسان جهت تهیه محصول استفاده کنید.

امروزه بیشتر محصولات پلاستیکی نظیر مخازن پلی اتیلن توسط مواد پلیمری که یکی از با کیفیت ترین محصولات پلاستیکی است، تولید می شود.

با توجه به اینکه مواد پلیمری در کشورهای مختلف بیشترین مصرف را دارند، توجه به صادرات و خرید و فروش آن به سایر کشورها امری است که باید در خصوص آن بیشتر توجه شود.

عوامل متعددی در زمینه خرید و فروش مواد پلی اتیلن در سطح جهانی تاثیر گذار است که از جمله می توان به نوسانات قیمتی این محصول در بازارهای جهانی، میزان عرضه و تقاضا از سایر کشورها، قیمت تمام شده نفت خام اشاره کرد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما