فروش عمده مخزن انبساط پلی اتیلن

مخزن انبساط پلی اتیلن

مخزن انبساط پلی اتیلن نوعی از مخازنی است که در کشور توسط بهترین تولید کننده ها به صورت عمده به فروش می رسد. این نوع مخزن در حجم های مختلف جهت ذخیره انواع مایعات تولید می شوند. مخزن انبساط یکی از مخازن تولید شده از پلی اتیلن است که به طور معمول جهت نگهداری آب در مکان های کم نور و تاریک از آن استفاده می شود. فروش این نوع مخزن در نمونه های دو لایه و سه لایه در نمایندگی ها انجام می شود. استفاده از مخزن انبساط پلی اتیلن شامل مزایای زیر می باشد:

 • دارای قیمت مناسب
 • تولید شده به صورت کاملاً بهداشتی
 • مقاومت بالا
 • عمر طولانی
 • گارانتی
 • خدمات پس از فروش

انواع این مخازن در صنایع شیمیایی، ساختمان سازی و صنعت کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. فروش عمده مخزن انبساط به قیمت ارزانی انجام می شود.

فروش عمده مخزن انبساط پلی اتیلن

مخزن انبساط پلی اتیلن

مخزن انبساط پلی اتیلن را که در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد به صورت عمده به سراسر کشور پخش می شود. امروزه نگهداری مواد شیمیایی با وجود این نوع مخازن کاری بسیار آسان است زیرا این مخازن دارای خصوصیات بسیار خوبی هستند. تولید این مخازن در اندازه و ابعاد متفاوت صورت می گیرد. حجم مخازن انبساط پلی اتیلن به ترتیب زیر می باشد:

 • ۶۰ لیتری
 • ۸۰ لیتری
 • ۱۰۰ لیتری
 • ۱۵۰ لیتری
 • ۲۰۰ لیتری

مخزن انبساط پلی اتیلن

علاوه بر نگهداری مواد غذایی و مایعات می توان از مخازن پلی اتیلن جهت نگهداری مواد گرانولی نیز استفاده کرد. مخزن انبساط که در شرکت ها در دو نوع تک لایه و سه لایه تولید می شوند در برابر خوردگی و دمای بسیار زیاد از خود مقاومت نشان می دهند. مخزن انبساط پلی اتیلن مناسب جهت ذخیره مواد و مایعات مختلف را با قیمت هایی پایین تر از بازار در این نمایندگی خریداری کنید. استفاده از این نوع مخازن به دلیل مزیت کاهش مصرف انرژی و همچنین طولانی بودن عمر آن، در کشور بسیار زیاد است.

فروش عمده مخزن انبساط بسته

منبع انبساط مخزنی است که فشار اضافی سیالات گرم شده را بالانس کرده و کمبود آب در گردش درون سیستم های حرارت مرکزی را جبران می کند، که به باز و بسته تقسیم می شود. مخزن انبساط بسته منبعی می باشد که با هوای آزاد تبادلی ندارد و فشار موجود در مخزن که توسط یک مکانیسم به وسیله بالشتک های هوا و یا گازی همانند ازت تأمین می شود، همچنین  شامل مخزنی است که در آن بخشی برای قرار گرفتن یک گاز بی اثر تعبیه شده ودر قسمت دیگر بخشی برای وارد شدن آب در حال گردش در سیستم گرمایشی می باشد در این نوع مخازن فشار سیستم در اثر ایجاد تعادل بین فشار بخش گازی و آب در گردش تنظیم می گردد.

فروش عمده مخزن انبساط بسته

مخازن پلی اتیلن تهران

مخزن انبساط بسته مزایای متعددی از جمله کاهش حجم لوله کشی و کاهش اتلاف حرارت به علت عدم ارتباط با هوای سرد محیط همچنین عدم نیاز برای نصب در نقاط بالا و عدم بروز خوردگی به علت نداشتن ارتباط با اکسیژن هوا را دارا می باشد، مخزن انبساط بسته ایران از بهترین و با کیفیت ترین اوراق گالوانیزه گرم ایرانی تولید می شود و قبل از تولید محصول ابتدا باید کلیه ورق ها از طریق مسئول کنترل کیفی بخش مربوطه بازرسی و بعد از اتمام بررسی اولیه اپراتور شروع به جوشکاری می کند و بعد از اتمام جوشکاری هر منبع با فشار شش بار تست می شود و بعد از تست با تائید مسئول کنترل کیفی به دست مشتریان داده شده و راهی بازار می گردد.

مخازن پلی اتیلن تهران
در زمان خرید این نوع سفارشات نسبت به ابعاد قطر منبع و همچنین ابعاد منبع باید توجه کافی را داشت و در صورتی که منبع انبساط با ابعاد دیگری مورد نیاز باشد ابعاد آن را باید قبل از سفارش تعیین کرد، این نوع مخازن در این ایران دارای پلاک هستند که مشخصات ظرفیت منبع و ضخامت ورق و تاریخ ساخت و شماره سریال می باشند که با شرایط نصب مطلوب و اصولی و رعایت استانداردهای ایرانی دارای ۳ الی ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند که بستگی به انتخاب ضخامت ورق ۴ -۵-۶ میلی متری می باشند.

منبع انبساط آب

اکثر اقلام و وسایلی که در ساخت منبع انبساط آب به کار می رود وارداتی بوده و از آن جایی که ما با مشکلات وارداتی و همچنین با کمبود این مخازن در کشور مواجه هستیم. معضلاتی برای هموطنان در خصوص خرید این منابع وجود دارد. با این وجود شرکت ها و سایت های معتبری در شهر تهران یافت می شود که در جریان فروش عمده ی منبع انبساط آب که به دو شکل تک لایه و سه لایه تولید می شود فعالیت های موثری داشته اند و تا حد امکان به فروش انواع مختلف آن پرداخته اند.

منبع انبساط

منبع انبساط آب به مخزنی می گویند که تعادل را در برابر فشار سیالات گرم شده برقرار می کند. مورد استفاده ی این منبع در سیستم های حرارت مرکزی است که کار آن جبران کمبود آب درون این سیستم ها است. این منبع به دو علت در این سیستم ها کاربرد دارد.

 1. کم کردن فشار آب براثر افزایش حجم بخار آب در پکیج ها
 2. جبران کاهش فشار به دلیل کم شدن آب در سیستم حرارت مرکزی

منبع انبساط آب را می توان به دو گروه منبع انبساط باز و منبع انبساط بسته تقسیم کرد که هرکدام نحوه عملکرد متفاوتی دارند.
منبع انبساط
عوامل زیر در محاسبه حجم منبع انبساط تأثیرگذار هستند.

 • حجم آبی که در سیستم گرمایشی در حال گردش است
 • ظرفیت دمای دیگی که در سیستم گرمایش مرکزی به کار می رود.
 • بیشترین فشار مورد نیاز
 • کمترین فشار مورد نیاز

از منبع انبساط در مصارف خانگی می توان اشاره کرد؛ زمان استفاده از این منبع در سیستم آب گرم خانگی باید مخزن با قوانین آب آشامیدنی تطابق داشته باشد و ظرفیت مورد نیاز آب را داشته باشد. همچنین از کاربرد منبع انبساط در سیستم های بزرگ تر می توان گفت: در ایستگاه های پمپاژ مخازن انبساط مشابهی استفاده می شوند که به آن محفظه ی انبساط یا (Hydrophore) می گویند.

فروش عمده منبع انبساط خانگی

منبع انبساط خانگی یا همان منبع تحت فشار اب آن ها معمولاً با شارژ اولیه و عرضه می گردد اکثر منبع های انبساط دارای تیوپ هستند که کار این تیوپ فشار آوردن به آب برای خروج سریع تر آن است.
حتماً تا به حال به ذهنتان رسیده که فشار آب را منبع انبساط ایجاد می کند در حالی که این پمپ است که فشار آب را ایجاد می کند و باعث افزایش فشار می شود پس زمانی از فشار آب کاسته می شود اغلب پمپ مشکل دارد.
حتماً می پرسید چگونه منبع تحت فشار را پر کنیم؟ پاسخ شما این است که می توان حتی با یک کمپرسور معمولاً هم آن را باد کرد.
منبع انبساط های خانگی بزرگی هم وجود که می توان آن ها را حتی به عنوان منبع انبساط آتش نشانی هم استفاده کرد. بهترین نوع های آن منبع هایی هستند که درونشان از استیل ضد زنگ استفاده شده و سازنده های خیلی مختلفی دارند که از انواع خیلی خوب آن ها می توان به منبع انبساط ساخت ترکیه که دارای تیوپ ایتالیایی هست نام برد.

ویژگی های منبع انبساط

منبع انبساط دمای خاصی را تحمل می کند که معمولاً بین ۸۰ تا ۱۲۰ درجه سانتی گراد است. همین طور مقدار بار مشخصی هم تحمل می کنند که معمولاً بین ۸ تا ۱۲ بار است البته اگر شارژ اولیه نباشد این مقدار تنها بین ۲ تا ۴ بار است.

منابع انبساط دو نوع هستند :

 1. منبع انبساط با دیافراگم قابل تعویض
 2. منبع انبساط با دیافراگم غیر قابل تعویض

که در این میان خرید نوع اول پیشنهاد می شود. اندازه ورودی و خروجی آب به لوله آن و اندازه لوله ان که به اینچ اندازه گیری می شود بستگی دارد معمولاً بین ۵. اینچ تا ۲ اینچ.

منبع انبساط خانگی

همان طور که می دانید قاعدتاً خرید یک منبع ۵۰۰ لیتری با صرفه تر از دو منبع ۳۰۰ لیتری می باشد.

تمام قیمت های بالا مربوط به یکی از بهترین مارک های موجود در ایران بررسی شده است. برای نگهداری مفید حداقل در ۱۲ ماه ۲ تا ۳ بار فشار هوای درون پمپ را چک کنید. بهترین راه فروش این منابع پیدا کردن خرده فروشی های سطح و حومه شهر هستند که اگر می خواهید کار خود را گسترش دهید بهتر است از شهرهای بزرگ شروع کنید و شعبه ها و نمایندگی های خود را در سراسر کشور در شهر پهای بزرگ بنا کنید.
سعی کنید تعداد بالاتر بفروشید تا مخزن بزرگتر زیرا سود بیشتری برای شما دارد.

فروش عمده مخزن انبساط پلاستیکی

مخزن انبساط، مخزن کوچکی می باشد که از ان برای کنترل انبساط حجمی آب موجود در سیستم های تاسیساتی استفاده می شود که به مخازن باز و بسته تقسیم بندی می شوند این دسته از منبع ها در ارتفاعی بالاتر از دیگ قرار می گیرند و حجم اضافی ناشی از انبساط برای ورود به منابع از لوله رابط به دیگ و مبنع بالا رفته و فشار معادل ارتفاع ستون آب بالا رفته را به کل سیستم اعمال می کند که خود این نوع مخزن ها با مدل های متفاوت یافت می شوند وبه بازار عرضه می شوند. از جمله این مخازن که می توان ۷۰ لیتری باشد و یا ۱۰۰ لیتری ، ۱۵۰ لیتری و حتی ۱۰۰۰ لیتری و یا ۱۰۰۰۰ لیتری هم باشند که هرکدام شکل و شمایل متفاوتی دارند که می توانند افقی تک لایه باشند و یا افقی سه لایه و یا مخزن عمودی تک لایه و یا عمودی سه لایه باشند.

مخزن انبساط پلاستیکی

مخزن انبساط پلاستیکی که در سیستم های تاسیساتی مورد استفاده قرار می گیرد در ایران توسط کارخانجات با کیفیت های متفاوتی عرضه می گردد و به دست مصرف کنندگان داده می شود که از نظر قیمت نیز به کیفیت کار و مواد استفاده شده در مخزن و کیفیت آن، همچنین حجم این مخزن بستگی دارد، همچنین این نوع مخازن پلاستیکی به نبست دیگر مخازن مزایایی دارند که باعث مرغوب شدن آن ها می گردد از جمله این مزایا قیمت پایین آن می باشند، همچنین طول عمری بیشتری را دارا می باشند در برابر ضربه دیدن و خوردگی نیز مقاوم تر هستند، به علاوه اینکه به راحتی قابل جا به جا می باشند و حمل و نصب آن ها بسیار ساده تر از دیگر اجناس می باشد برای همین است که از مرغوبیت بیشتری هم برخوردار می باشند و در تاسیسات بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.

منبع انبساط قیمت مناسب

منبع انبساط مخزنی است برای کنترل انبساط حجمی آب که در سیستم های تاسیساتی برای افزایش دما استفاده می شود(پکیج ها) که به طور کلی دو نوع منبع انبساط داریم که شامل منبع انبساط باز و بسته هستند و هرکدام عملکرد متفاوتی دارند.

اصول کارکرد منابع انبساط به شرح زیر است:

 • لوله رفت آب سرد: آب شهر وارد منبع انبساط می شود
 • لوله رفت آب به دیگ: واریز آب کسری سیستم
 • لوله برگشت آب از دیگ: برگشت آب اضافی به داخل منبع انبساط
 • لوله سرریز: زمانی که حجم آب زیاد باشد توسط این لوله خارج می شود

منبع انبساط قیمت مناسب باتوجه به نوع منبع دارای محدوده قیمتی متفاوتی هستند. یکی دیگر از عوامل تأثیرگذار بر قیمت منبع انبساط ،ظرفیت منابع مورد نیاز در موتورخانه با محاسبه حجم آب مصرفی در لوله ها می باشد.

عوامل موثر بر تعیین قیمت منبع انبساط را می توان این طور بیان کرد:

 1. جنس منبع انبساط، که مثلاً در منبع انبساط باز، ورق st37 فولاد مبارکه با آب کاری گالوانیزه گرم می باشد.
 2. ضخامت های ورق های منبع انبساط، که به عنوان مثال در منبع های انبساط باز بر اساس ضریب خوردگی تعیین می شود.
 3. ظرفیت منبع انبساط

منبع انبساط خرید

برای اینکه بتوان یک منبع انبساط خرید که علاوه بر کیفیت قیمت مناسبی هم داشته باشد باید به نکات زیر توجه کرد:

 1. باید توجه زیادی به ابعاد یعنی طول عرض و ارتفاع داشت، حتی امکان سفارش اندازه ها توسط مشتری نیز وجود دارد.
 2. منبع انبساط که دارای عایق کاری مناسب باشد تا حد زیادی از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.
 3. هر کدام از منابع انبساط که خریده می شوند دارای پلاک که شامل مشخصات کامل از جمله ظرفیت منبع، ظرافت ورق، تاریخ ساخت و شماره ساخت می باشند که طبق استانداردهای ایران دارای ۲ تا ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند.
 4. اگر منبع در تماس با هوای اتمسفر باشد فشار داخل آن با فشار جو برابر می شود و فشار اضافی بر منبع وارد نمی شود.

ملزومات نصب منبع که در هنگام خرید و بعد از آن باید لحاظ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • متناسب بودن اندازه منبع با سیستم موجود
 • منبع هایی با ظرفیت بیش از ۶۰ لیتر باید روی شاسی ثابت شوند
 • منبع بهتر است در ارتفاعی از بالاترین منبع حرارتی نصب شود و یا در صورت بلند بودن ساختمان در طبقات میانی یا موتورخانه نیز می تواند قرارگیرد

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما