قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی

قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی

مخازن پلاستیکی جهت استفاده در صنایع مختلف تولید می شوند. این مخازن دارای مصارف بهداشتی و صنعتی می باشند. به عنوان مثال می توان به وان های به کار رفته در صنعت شیلات اشاره نمود. قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی و سایر آبزیان از فروشگاه های عرضه کننده قابل استعلام است.

قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی

قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی بستگی به چند عامل مهم دارد. این عوامل عبارتند از:

 • سایز و اندازه
 • قیمت خرید مواد اولیه
 • حجم و گنجایش
 • نوع و کیفیت مواد اولیه
 • دوام و طول عمر
 • خدمات پس از فروش

مخازن پرورش ماهی به منظور جدا نمودن انواع ماهی از یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرند.

سایت فروش انواع وان پلاستیکی

وان های پلاستیکی جهت پرورش انواع ماهی به کار می روند. این تجهیزات را می توان از سایت های فروش به صورت اینترنتی خریداری نمود. این سایت ها امکانات مختلفی را برای ارسال و خرید کالا در اختیار خریدار قرار می دهند. برخی از این امکانات عبارتند از:

 • ارسال رایگان در مورد سفارشات زیاد
 • امکان پرداخت در محل
 • ضمانت کیفیت و اصل بودن کالا
 • ضمانت برگشت کالا و تعویض

از طریق این فروشگاه های اینترنتی می توان به صورت آنلاین محصول مورد نظر را سفارش داد. قیمت این تولیدات نیز مانند قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی قابل مشاهده می باشد.
سایت فروش انواع وان پلاستیکی

تولید انواع مخزن پلاستیکی

تولید انواع مخازن پلاستیکی به منظور استفاده در صنایع مختلف به صورت می گیرد. به عنوان مثال می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • وان نگهداری ماهی در فروشگاه های شیلات
 • وان تولید و پرورش ماهیان آبزی
 • وان پرورش زالو
 • وان در صنایع آبکاری
 • وان در صنایع بافندگی و نساجی
 • پوشش تاسیسات صنعتی و خانگی برای محافظت

نمونه های فوق از موارد تولید و استفاده از انواع مخازن پلاستیکی است که دارای کاربرد در صنایع مختلف می باشد.
فروش وان های پرورش ماهی با توجه به بازار شب عید، افزایش می باید. برای خرید عمده و ثبت سفارش خود، همین حالا اقدام کنید.
تولید انواع مخزن پلاستیکی

فروش عمده وان تکثیر ماهی

برای وان تکثیر ماهی بيش تر از وان های پلاستيكى استفاده مي شود البته دليل اين انتخاب هم به دليل مزاياى زيادى است كه اين وان ها برای كسانی كه در اين حوزه فعاليت می كنند داشته است و سبب شده است كه وان های پلاستيكی ساليان سال مورد استفاده قرار بگيرد.
بعضي از شركت ها به دليل استفاده از مواد اوليه خوب سبب شده اند تا نام شناخته شده ای را در بازار داشته باشند و فروش عمده وان تكثير ماهي را به خود اختصاص بدهند.

فروش عمده وان تکثیر ماهی

مشاوره جهت قیمت وان شیلاتی

جهت خريد وان تكثير ماهى حتما بايد به چند نكته توجه نماييد يا قبل از خريد به صورت حضوري پيش كارشناسان فروش رفته و مشاوره برای خريد وان تكثير ماهى را انجام بدهيد و به موارد زير دقت نماييد:

 1. وان بايد خاصيت ضد خوردگي داشته باشد و در برابر نور خورشيد مقاومت بالايي داشته باشد.
 2. دارای پروانه بهداشتی باشد.
 3. دارای وزن کم بوده و قابلیت جا به جایی راحت داشته باشد.

مشاوره جهت قیمت وان شیلاتی

پرورش ماهی در مخزن پلاستیکی

پس از انتخاب و خريد نوبت به تكثير ماهی در وان مي شود از انواع ماهيانی كه می توانيم در وان تكثير بدهيم می توان به  ماهی گوپی سلطنتی، ماهی مولی، ماهی زبرا و ماهی فایتر اشاره نماييم. البته جهت تکثیر گوپی در وان اين موضوع را فراموش نكنيد كه در زمان زایمان ماهی گوپی بايد آن را از وان خارج نماييد زيرا ماهی گوپى نر قاتل ماهی های تازه متولد شده است.

پرورش ماهی در مخزن پلاستیکی

خرید اینترنتی وان پلاستیکی گرد

جهت خريد وان پلاستیکی مي توانيد به سايت های معتبر مراجعه نماييد و خريد خود را به صورت اينترنتى انجام بدهيد. البته قبل از خريد حتما بررسی های كافی را در مورد جنس وان مورد نظر انجام بدهيد و تا با اطمينان خاطر خريد خود را نهايی كنيد.

فروش عمده وان پلی اتیلن شیلاتی

وان پلی اتیلن شیلاتی یکی از راه های پرورش ماهی به صورت کوچک تر از حوض های خیلی بزرگ است که برای شروع پرورش ماهی استفاده از وان کوچک پلاستیکی، وان پلی اتیلن درب دار و وان پلاستیکی گرد بهترین روش است. البته اگر پول خرید وان نو را هم ندارید بهتر است به خرید وان پلاستیکی ارزان و وان پرورش ماهی دست دوم فکر کنید.

فروش عمده وان پلی اتیلن شیلاتی

خرید وان پلاستیکی ارزان

قیمت  وان پلی اتیلن از حدوداً ۱۲۰ هزار تومان تا ۲ میلیون تومان است. البته این قیمت وان شیلاتی بستگی به خیلی چیزهای دیگر نیز دارد مانند حجم وان، کیفیت ساخت وان، شرکت سازنده آن و… دارد.
بازار خرید وان پلی اتیلن شیلاتی، بازار به نسبت خوب و مطلوبی است. البته باید از طریق مشورت با کسانی که در این کار هستند وارد بازار خرید بشوید.

خرید وان پلاستیکی ارزان

شرکت تولید انواع وان پلی اتیلن

شرکت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند از جمله:

 • شرکت پلاستیک طبرستان
 • شرکت پلاستونیک
 • شرکت تهران پلیمر یارا
 • شرکت آژینه طبرستان
 • شرکت ایران پاش
 • شرکت رادمان پلاست

عمده فروشی وان پلی اتیلن پرورش ماهی

شرکت عرضه کننده آژستا که یکی از برترین عرضه کننده ها در ایران است که مخازنی با انواع حجم ها از ۷۰ لیتری و ۱۰۰ لیتری با قیمتی حدوداً ۱۱۷ و ۱۵۰ هزار تومان تا مخازنی با حجم ۱۵۰۰ و ۲۰۰۰ لیتری با قیمتی حدوداً از ۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به صورت آنلاین و حضوری به فروش می رساند. قیمت وان پلاستیکی ارزان تر از اینجا فقط باید به صورت عمده خریداری شود.

بزرگترین تولید کننده وان پلی اتیلن در کشور

بزرگترین تولید کننده پلی اتیلن در کشور، شرکت پلاستیک طبرستان است که ۲۳ سال سابقه تولید دارد. دارای مساحتی حدوداً ۸۵۰۰ متر مربع در شمال کشور و در شهر ساری وجود دارد. این شرکت که بهترین و با کیفیت ترین وان های پلی اتیلن را تولید می کند، همواره خدمات مناسب فروش را ارائه می کند. لازم به ذکر است که بهترین وان باید درصد پلی اتیلن مناسب با قیمتی ارزان تر از همه جا داشته باشد.

بزرگترین تولید کننده وان پلی اتیلن در کشور

وان پلی اتیلن پرورش ماهی

لیست قیمت خرید وان پرورش ماهی در نمایندگی های فروش این محصول به راحتی در دسترس قرار دارد. افراد می توانند با مراجعه به نمایندگی های فروش نمونه های تولیدی وان ماهی را مشاهده کنند و در همان لحظه نیز از قیمت تمامی آن ها اطلاع کسب کنند. وان های تولیداتی پلی اتیلنی در سال های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته اند و فروش بالایی نیز در مخازن آبی دارند. وان های پلی اتیلن در هر ابعاد و گنجایشی به راحتی قابل سفارش هستند و همچنین وزن سبکی دارند و حمل و جابه جایی آن ها در مقایسه با نمونه های دیگر نیز بسیار راحت است. به طور قطع یکی دیگر از مزایای این نمونه که باعث شده پرفروش ترین نمونه نیز باشد قیمت مناسب و به صرفه آن است که نسبت به نمونه های دیگر ارزان تر است.

فروش عمده وان پرورش ماهی

ماهی های قزل آلا، کپور، سالامون و دیگر انواع آن بنا به ذائقه هر فرد و منطقه طرفداران خاص خود را در سراسر کشور دارند تولید آن ها به تعداد گوناگون، بسته به فضای در دسترس تولید کننده و شرایط محیطی در وان پرورش ماهی انجام می شود. سایت مخزن سنتر (makhzancenter.com) یکی از فروشگاه هایی است که به صورت گسترده اقدام به فروش انواع وان های پلی اتیلن و پلاستیکی صنعتی می نماید. قیمت انواع لگن پلاستیکی بزرگ و وان ها در وب سایت هایی که به صورت عمده یا خرده به فروش این محصول می پردازند به اطلاع عموم مردم می رسد به طور مثال در آخرین اعلام قیمت وان های پلی اتیلن در این سایت، محدوده قیمتی ۱۱۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰۰۰ مشخص شده است این وان ها برای پرورش ماهی نیز به کار می روند.

خرید وان پلاستیکی ارزان

وان ها به جز مواردی مانند حمام، کاربردهایی برای نگهداری ماهیان خوراکی به صورت زنده در مراکز فروش عرضه ی عمده ی محصولات شیلاتی، تولید و پرورش آبزیان زینتی مانند ماهی قرمز، برای شست و شوی میوه و سبزیجات به صورت صنعتی و نیمه صنعتی، نگهداری مواد جامد پودری، آزمایشگاه های تست بتن، پرورش زالو، صنایع نساجی و صنایع لبنی نیز دارد.

حوض ماهی پلاستیکی

آبزیان و به خصوص ماهی به دلیل ارزش غذایی و طعم خوب مشتریان زیادی دارد و تولیدکنندگان زیادی نیز به صورت عمده به تولید آبزیان مشغول هستند. مراکز فروش وان های پلاستیکی، پلی اتیلن و فایبر گلاس که مخازن اصلی تولید ماهی هستند به دلیل کاربردهای گوناگون وان ها، در اکثر شهرهای کشور وجود دارد که برای قیمت وان فایبرگلاس پرورش ماهی و دیگر انواع وان ها، با کاربردهای گوناگون می توان به این فروشگاه ها مراجعه کرد.

حوض ماهی پلاستیکی

قیمت وان شیلاتی

بعضی از مراکز و شرکت های تولید وان، مانند شرکت وان و جکوزی محصولات و خدمات خود را در قالب یک کاتالوگ و به صورت فایل PDF روی وب سایت های خودشان قرار می دهند تا کسانی که مایلند از سراسر کشور با آگاهی کامل به خرید اینترنتی یا حضوری خود بپردازند.

فروش ویژه وان پرورش ماهی

تحقیقات نشان می دهد رشد، ضریب چاقی و میزان بازماندگی ماهی ها در مخازن و وان های پلی اتیلن بیشتر از حوضچه های بتنی است. هزینه پایین انتقال وان های پلی اتیلن، کاربردهای فراوان آن ها و به ویژه خاصیت ضد خوردگی که دارند باعث می شود فروش بسیار زیادی نیز در سراسر کشور داشته باشد.

خرید وان پلاستیکی ارزان

وان شیلات یا وان پلاستیکی به دلیل داشتن استحکام بالا و وزن کم و مقاومت در برابر اشعه یو وی آفتاب مورد استفاده عموم مردم در صنعت شیلات است.
قیمت وان شیلاتی از ۱۰۰ هزار تومان شروع شده و نسبت به اندازه و سایز آن افزایش پیدا می کند.

پرورش ماهی در مخزن پلاستیکی

مشخصات انواع وان شیلاتی بسته به نوع و مواد به کار رفته در آن تغییر می کند. وان ۱۰۰۰ لیتری به دلیل قرارگیری حجم مناسب آب در آن یکی از به صرفه ترین وان ها برای خرید می باشد.
قیمت وان پلاستیکی ارزان در بازار از ۱۰۰ هزار تومان شروع می شود و اگر شما می خواهید وان این وان را به صورت ارزان ترین و به صرفه ترین شکل ممکن تهیه کنید باید به خرید وان پرورش ماهی دست دوم روی آورید تا از کیفیت آن نیز کاسته نشده باشد.
خرید وان پلاستیکی ارزان برای افرادی مناسب است که می خواهند تازه شروع به فعالیت در صنعت شیلات کنند.

پرورش ماهی در مخزن پلاستیکی

قیمت وان شیلاتی

لیست ابعاد وان شیلاتی و قیمت را می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت از نمایندگی ها و سایت های فروش این وان ها به دست آورید. قیمت وان ۱۰۰ لیتری و همچنین مشخصات این وان در اینترنت و نمایندگی ها قابل پیگیری می باشد.
برای کسانی که می خواهند شروع به فعالیت در شیلات می شوند پیشنهاد می شود این وان ها را به صورت عمده تهیه کنند تا در هزینه هایشان کاهش چشم گیری پدید آید.
اصفهان یکی از بهترین تولید کنندگان وان پلاستیکی در ایران است که شما می توانید وان پلاستیکی اصفهان را برای یک خرید قابل اطمینان انتخاب کنید.

قیمت وان شیلاتی

نمایندگی پخش وان پرورش ماهی

نمایندگی پخش وان پرورش ماهی در ایران بسیار هستند که شما می توانید با سرچ کردن در اینترنت با این نمایندگی ها آشنا شوید و به خرید وان شیلاتی ارزان برای شروع کار بپردازید. نمایندگی های فروش و پخش می توانند بسیاری از سوالات شما در مورد خرید و چگونگی فعالیت در این عرصه را پاسخ دهند.

فروش استثنایی وان پلی اتیلن شیلاتی

وان پلی اتیلن شیلاتی یکی از مهم ترین وسایل در نگهداری و پرورش ماهی است. که کمک شایانی به ماهی گیران در صنعت فروش ماهی ها با مرغوبیت بالا کرده اند. این وان ها تنها برای پرورش ماهی استفاده نمی شوند، بلکه برای آبکاری، نگهداری و پرورش میگو، زالو نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

وان پلی اتیلن شیلاتی

مخازن پرورش ماهی در شکل های متنوع مانند وان، اندازه های متفاوت و جنس پلی اتیلن در سطح بازار برای نگهداری و پرورش ماهی به فروش می رسند. به دلیل ارزش غذایی بالا و موارد مصرفی و درمانی ماهی در کشور، فروش وان پلی اتیلن شیلاتی بسیار حائز اهمیت و البته پر طرفدار بوده است. این وان ها طوری طراحی شده اند که به صورت خودکار تمیز شده و به تنهایی قادر به پرورش ماهی هستند.

انواع وان پلی اتیلن پرورش ماهی

وان پلی اتیلن پرورش ماهی، انواع مختلفی داشته و قیمت های متفاوتی از آن ارائه شده است. از این نمونه ها می توان به وان پلاستیکی گرد، وان کوچک پلاستیکی و انواع دیگر اشاره کرد. در بازار، بنا به درخواست عده ای از افراد، برای تعادل سازی در قیمت ها و عدم نیاز به محصولات اصل، وان پرورش ماهی دست دوم برای فروش نیز موجود می باشد.

انواع وان پلی اتیلن پرورش ماهی

وان پلی اتیلن درب دار

خریداران با توجه به نیاز خود می توانند سفارش تولید وان های پلی اتیلن درب دار را به تولید کنندگان اعلام کنند. و در هنگام خرید همراه با وان یک عدد درب برای موارد لازم موجود می باشد. موارد کاربرد وان پلی اتیلن درب دار برای محصولات، کود و بذرهای کشاورزی است که نیاز به نگهداری در محیط های سر بسته دارند.
فروشگاه های آنلاین لیست انواع قیمت وان شیلاتی، قیمت وان پلی اتیلن و انواع قیمت وان پلاستیکی ارزان را برای استفاده های مختلف خریداران روی سایت قرار داده، و هر فردی بسته به تقاضا و نیاز مالی خود می تواند محصول خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهد. لازم به ذکر است که برخی فروشگاه ها در صورت فروش عمده ی این محصولات تخفیف هایی را برای مشتریان خود در نظر گرفته اند.

وان پلی اتیلن درب دار

خرید و فروش وان پلی اتیلن

خرید و فروش وان پلی اتیلن با موارد کاربرد بسیاری که داشته مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. خریداران می توانند به نمایندگی ها و سایت های معتبر مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهند. خرید و فروش به صورت عمده و انبوه نیز امکان پذیر می باشد. در نتیجه  مشتریان با کاهش قیمت ها رو به رو خواهند شد. فروشگاه ها برای جلب اعتماد و حفظ مشتریان خود، بخشی از سایت را برای خرید وان پلاستیکی ارزان قیمت در نظر گرفته اند تا خریداران، بعد از تجربه استفاده از این وان ها، در مواقع دیگر بیشتر به خرید از این برندها روی آورند. قیمت وان پلاستیکی ارزان تر از وان پلی اتیلن می باشد، و دلیل آن نیز کیفیت بالای جنس پلی اتیلن نسبت به پلاستیک است.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما