فروش عمده مخازن سمپاش پلی اتیلن

مخازن سمپاش پلی اتیلن

تکنولوژی و علم در تولید مواد و تجهیزات مختلف موجب ساخت انواع وسیله ها با قابلیت های بهتر و امکانات بیشتر شده است. تولید مخازن سمپاش پلی اتیلن نیز از این قاعده مستثنی نیست.

مخازن سمپاش پلی اتیلن

پلی اتیلن یکی از مواد پلیمری است که استفاده از آن به طور گسترده ای در ساخت قطعات مختلف مورد استفاده قرار گرفته است. مخازن سمپاش پلی اتیلن جهت سمپاشی در مزارع کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرند. این تجهیزات در انواع مختلف تولید می شوند که عبارتند از:

 • تنوع رنگ
 • تنوع سایز و اندازه
 • تنوع در کارخانه سازنده
 • تنوع قیمت

این مخازن را می توان به طور سفارشی نیز خریداری نمود.
>مخازن سمپاش پلی اتیلن

لیست قیمت مخازن پلی اتیلن ایستاده

لیست قیمت مخازن سمپاش پلی اتیلن ایستاده بستگی به پارامترهای مختلفی دارد که عبارتند از:

 • طول
 • عرض
 • ارتفاع
 • ظرفیت و حجم
 • کارخانه تولید کننده
 • کیفیت مواد اولیه
 • ضمانت و گارانتی
 • طول عمر و دوام

مخازن سمپاش پلی اتیلن به همراه آبیاری مزارع مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین قیمت عمده فروشی این تجهیزات با قیمت تک فروشی آن متفاوت می باشد. قیمت عمده و کلی ارزان تر بوده و برای خریدار مقرون به صرفه می باشد.
لیست قیمت مخازن پلی اتیلن ایستاده

مشاوره خرید انواع مخزن ساختمانی با کیفیت

انواع مخازن آپارتمانی و ساختمانی را می توان با انجام مشاوره در زمینه خرید آن تهیه نمود. کارشناسان این حرفه ارائه دهنده مشاوره و راهنمایی های لازم در مورد برند تولید کننده، کیفیت و انواع محصولات می باشند. این افراد همچنین می توانند محصول را به طور کامل به مشتریان معرفی کنند و طرز نصب آن را نیز شرح دهند. فروشندگان این اجناس نیز می توانند این اطلاعات را در اختیار مشتریان قرار دهند. انجام مشاوره می تواند تضمین کننده خریدی مطمئن باشد و از هدر رفت پول و سرمایه جلوگیری نماید.
شرایط ویژه فروش انواع مخازن پلی اتیلن سمپاش در جشنواره زمستانه، فقط تا پایان سال ادامه دارد.
مشاوره خرید انواع مخزن ساختمانی با کیفیت

فروش عمده مخزن سمپاش

فروش مخازن سمپاشی در ایران به صورت عمده و هم چنین خورده در مناطق مختلف کشور از جمله شهرها و استان هایی که کشاورزی در آن مناطق رونق زیادی دارد وجود دارد.

از جمله ی فروشگاه های فروش عمده ی مخازن سمپاش می توان به:

 • فروشگاه مخازن پلی اتیلن سمپاش شیراز
 • فروشگاه مخازن پلی اتیلن مازندران
 • فروشگاه مخازن پلی اتیلن طبرستان در قم
 • فروشگاه مخازن سمپاش در زنجان
 • فروشگاه مخازن پلی اتیلن در اصفهان و … اشاره کرد.

فروش عمده مخزن سمپاش

مخزن سمپاش

در کشاورزی یکی از مراحل به بار نشستن محصولات کشاورز سمپاشی محصول است. از آنجایی که برای مزارع بزرگ نیاز به مقدار زیاد سم می باشد لذا سعی می شود از مخازن سمپاشی استفاده شود که بتوانند حجم سم کافی برای سمپاشی یک مزرعه یا گلخانه را در خود جای دهند.
لذا مخازن سم پاشی از لحاظ حجم انواع مختلفی دارند از ۱۰۰ لیتر گرفته؛ ۲۰۰؛ ۴۰۰؛ ۶۰۰؛ ۸۰۰؛ ۱۰۰۰ و حتی ۲۰۰۰ لیتر نیز موجود است و کارخانه های داخلی آن را تولید می کنند.
جنس مخزن سمپاش عمدتاً از نوع پلی اتیلن می باشد که در برابر آفتاب و نور خورشید بتواند مقاومت نسبتاً خوبی از خود نشان دهد.

فروش عمده مخزن سمپاشی

صادرات محصولات کشاورزی بخش مهمی از صادرات غیر نفتی را شامل می شود. لذا مرغوبیت محصولات شرط اصلی رونق این بازار می باشد. محصول با کیفیتی که طبق آیین نامه های صادراتی تولید شود، نیازمند مراقبت های کشاورزی همانند دفع آفت و سمپاشی اصولی می باشد.
حشرات و آفت ها سالیانه بخش اعظمی از محصولات کشاورزی را از بین می برند. برای مقابله با این امر از دو روش غیر شیمیایی و شیمیایی بهره می برند. روش غیر شیمیایی شامل مبارزه مکانیکی، بیولوژیکی و زراعی ست، که با دخالت انسان انجام می شود و مبارزه شیمیایی استفاده از سموم و سمپاشی هست. علاوه بر آگاهی از زمان مناسب سم پاشی و اطمینان از کیفیت سموم، یکی از ملزومات، مجهز بودن به مخزن سمپاشی ست که کیفیت آن سهم به سزایی در نتیجه و سهولت انجام کار را دارا می باشد.

فروش عمده مخزن سمپاشی

مخزن سمپاشی

این مخازن در اشکال استوانه ای و مکعب شکل و حجم های ۱۰۰، ۴۰۰، ۱۰۰۰ و … و معمولاً با جنس پلی اتیلن در بازار موجود می باشند.

ویژگی های یک مخزن سمپاشی مناسب :

 1. مقاومت در برابر نور خورشید
 2. مقاومت در برابر ترکیبات شیمیایی اسیدی و بازی
 3. مقاومت در برابر تغییرات دما
 4. مقاوم نسبته به ورود جانوران موذی
 5. مقاوم در برابر ضربه

نکته دیگری که هنگام تهیه مخزن می بایست به آن توجه کرد، وزن مخزن می باشد که  در حمل و نقل و سرعت عمل در سمپاشی موثر است. ویژگی های فرعی که در هنگام خرید مخزن با آن مواجه می شوید، تعداد طبقات، رنگ و تعداد لایه های آن می باشد. افزایش تعداد جداره های مخزن باعث جلوگیری از انتقال حرارت در فصول مختلف می شود و برای مناطق سردسیر و گرمسیر یکی از شروط لازم است.
یک مخزن مناسب می بایست دارای نشان استاندارد و پروانه ساخت از سازمان غذا و دارو باشد زیرا ارتباط مستقیم با غذا و صنایع غذایی دارد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما