فروش عمده مخزن مکعبی پلاستیکی

مخزن مکعبی پلاستیکی

مخزن‌ مکعبی پلاستیکی اکثرا از جنس پلی اتیلن می‌باشند.
مخزن مکعبی پلاستیکی بیشتر در انواع تک لایه و سه لایه تولید می‌شود که از نوع تک لایه در مکان‌های کم نور که امکان رشد هیچ گونه گیاهی وجود ندارد استفاده می‌شود و نوع سه لایه که به دلیل ممانعت از ورود نور به داخل مخزن امکان رشد جلبک را در داخل مخزن را به حد صفر می‌رساند برای همه مکان‌ها مناسب است.
این مخازن دارای حجم‌های مختلفی ۲۰۰ لیتری، ۵۰۰ لیتری، ۸۰۰ و ۱۰۰۰ لیتری و… می‌باشد.
این مخزن‌ها به دو صورت افقی و عمودی ساخت می‌شوند مخزن‌های افقی برای مکان‌های دارای ارتفاع محدود و پشت بام‌ها و مخزن‌های عمودی برای مکان‌هایی که دارای عرض محدودی هستند مناسب می‌باشند.
برای خرید می‌توانیم به فروشگاه‌های فروش عمده مخزن مکعبی پلاستیکی مراجعه کنیم و یا به سایت‌های اینترنتی خرید و فروش مخزن سر بزنیم.

البته برای خرید محصول مناسب با توجه به تنوع در برندهای سازنده مخازن و نوع و حجم متفاوت این مخازن باید قبل از خرید مکان و نوع استفاده از مخزن را بررسی کنیم تا محصولی مناسب نیاز خود را خریداری کنیم.

فروش مخزن مکعبی پلاستیکی

مخزن مکعبی پلاستیکی

از مخزن مکعبی پلاستیکی می‌توان در موارد زیر استفاده کرد:

 • ذخیره سازی آب شرب
 • استفاده در صنایع کشاورزی و دامپروری
 • در بعضی موارد برای استفاده در صنایع شیمیایی

جنس اکثر مخزن‌های مکعبی پلاستیکی پلی اتیلن می‌باشد که در برای نگهداری آب و مواد شیمیایی با PHهای اسیدی و بازی مناسب هستند چون به دلیل ویژگی‌های پلی اتیلن آب بدون تغییر در رنگ و بو برای مدت طولانی در این مخازن باقی می‌ماند. این مخازن در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند.
از مخزن‌ پلاستیکی ساده می‌توان به دلیل ویژگی‌های پلاستیک بیشتر در ذخیره سازی آب استفاده کرد.
اگر برای ذخیره سازی آب آشامیدنی به مخزن نیاز داریم بهتر است به سراغ مخزن سه لایه برویم تا از سالم ماندن آب در داخل مخزن مطمئن باشیم.

مخزن مکعبی پلاستیکی

فروش عمده مخزن مکعبی آب

مخزن مکعبی آب به عنوان محصولی مرغوب توانسته است طی سال های اخیر جای مناسبی در بازار کسب نماید و به عنوان یکی از مهمترین و استاندارد ترین مخازن آب در برابر دیگر انواع مخازن جایگاه مناسبی کسب نماید. استاندارد بودن مخازن سبب شده است تا مشتریان بتوانند با اطمینان کافی آب آشامیدنی خود را ذخیره نمایند. چرا که مخازن فلزی پس از مدتی حالت زنگ زدگی به خود دست می دهند که این عامل سبب تغییر رنگ آب و بو  و همچنین مزه آن می شود.

نمونه مکعبی این مخازن توانسته است با کسب جایگاه مرغوب در بین مردم به خوبی رضایت آنها را کسب نمایند.

 • مخزن آب آشامیدنی
 • مخزن آب آبیاری
 • مخزن آب مهار آتش
 • مخزن آب دامپروری
 • مخزن تولید مواد شیمیایی
 • آماده سازی مواد غذایی

روش عمده مخزن مکعبی آب

خصوصیات مخزن مکعبی پلاستیکی

یکی از خصوصیات فوق العاده عالی که در خصوص مخازن آب می توان به آن اشاره داشت استفاده از یک لایه فوم در مدل های فوم دار می باشد که این خصوصیت سبب شده است تا مخزن سبک تر همچنین باعث جلوگیری از هدر رفتن گرما گردد.
این مخازن با ویژگی های ارزشمندی که دارند دارای قیمت مناسب می باشند که همه افراد می توانند از آن استفاده نمایند.
با وجود خصوصیات مثبتی که دارند تقاضای آنها در بازار افزایش یافته است اما آیا همه مخازن دارای کیفیت مرغوب هستند؟
بالا بودن قیمت مواد اولیه مرغوب سبب شده است تا افراد سود جو به دنبال مواد بی کیفیت باشند به همین منظور خرید از مراکزی که دارای اعتبار بالا هستند خالی از لطف نیست.
شرکت های تولید کننده مخزن مکعبی آب خواستار این هدف می باشند که بتوانند با تولید کالای با کیفیت رضایت مشتریان خود را جذب نماید.

خصوصیات مخزن مکعبی پلاستیکی

مخزن مکعبی آب

قابلیت عبور آب از باریک ترین درگاه ها یکی از بهترین مکان های می باشد که می توان آب را ذخیره نمود. این خصوصیت باعث شده است تا با استفاده از مخزن مکعبی آب و نمونه کتابی آن دیگر محدودیت برای نگهداری آب وجود نداشته باشد.

یکی از خصوصیات این نوع مخازن قابلیت استفاده برای مکان های می باشد که بدون استفاده مانده اند که با نصب آسان بهترین شرایط را برای مشتریان فراهم می آورد.

 1. نصب آسان مخزن مکعب
 2. به طور کامل یک پارچه و بدون درز بودن مخزن
 3. پایین ترین حد انتقال آب
 4. حمل و نقل آسان مخزن
 5. مقاومت در برابر هر گونه اسید
 6. تهیه شده از مواد کاملاً بهداشتی
 7. دارای گارانتی

مشتریانی که تمایل به خرید این نوع مخزن دارند اما با شرایط فروش و کیفیت آن آشنایی کافی ندارند بدون هیچ گونه نگرانی می توانند از طریق برقراری ارتباط با افراد ماهر و با تجربه از کیفیت واقعی محصولات همچنین قیمت و نحوه عرضه آن آشنا گردند.

مخزن مکعبی آب

فروش عمده مخزن آب مکعبی اصفهان

مخزن آب مکعبی اصفهان یکی از شناخته شده ترین محصولاتی می باشد  که با قیمت مناسب همچنین در حجم بالایی تولید در این استان به مشتران به صورت عمده عرضه می گردد.
ذخیره سازی آب یکی از مواردی می باشد که از اهمیت ویژه ای برخوردار است. چرا که آب یک ماده حساس است که در برابر فعل و انفعالات محیط به سرعت واکنش نشان می دهد به همین منظور تولید و استفاده از محصولی که بتواند تا زمان زیادی از آب نگهداری نماید از اهمیت ویژه ای بهره مند می باشد. وجود یک دستگاه که بتواند از آب مراقبت نماید خالی از اهمیت نیست.
تولید کنندگان مخزن آب در استان اصفهان با طراحی های گوناگون این دستگاه را تولید می نمایند.

 1. مخزن آب تک لایه
 2. مخزن آب دو لایه
 3. مخزن آب پلی اتیلن
 4. مخزن آب چند لایه
 5. مخزن آب گالوانیزه

فروش عمده مخزن آب مکعبی اصفهان

فروش عمده مخزن آب مکعبی

یکی از پر مصرف ترین مخازن آب نمونه مکعبی این دستگاه می باشد که این نوع طراحی سبب شده است تا مصرف کنندگان بتوانند در فضاهای متعددی به سادگی آنرا جای دهند. چرا که این نوع مخزن با توجه به حجم کمی که آشغال می نماید دارای ظرفیت حجم بالایی نیز می باشد.
کارخانه تولید مخزن آب مکعبی اصفهان با بهره مند از پیشرفته ترین دستگاه ها همچنین افراد ماهر توانسته است از بهترین مواد، جدید ترین دستگاه ها را تولید نماید.
در گذشته مخازن تولید شده دارای کیفیت پایینی بوده اند که پس از مدتی مخزن حالت خود را از دست می داده است و یا از کیفیت اولیه خود خارج می شده است. اما امروزه با پیشرفت چشم گیر در این صنعت این مشکل نیز رفع گردیده است.

فروش عمده مخزن آب مکعبی

مخزن آب مکعبی اصفهان

یکی از بهترین و پر فروش ترین مخازن آب که مشتریان زیادی نیز دارد نمونه مکعبی این دستگاه می باشد که با استفاده از اسکله بندی مناسب نه تنها زیبایی خاصی یافته است بلکه از استحکام خوبی نیز بهره مند شده است.

 • ضد ضربه بودن مخزن
 • عمر طولانی مدت مخزن
 • بو نگرفتن آب پس از نگهداری
 • حفظ طعم آب در مخزن
 • سبک بودن مخزن
 • حمل آسان مخزن

مشتریان همواره به دنبال خرید یک کالای مرغوب و با کیفیت می باشند که بتوانند با استفاده از آن بیشترین بهره را ببرند.
استان اصفهان با تولید انواع این مخزن و فروش آن به صورت عمده توانسته است در مراکز متعددی شناخته شده گردد و از استان های زیادی مشتریان خود را جذب نماید.

مخزن آب مکعبی اصفهان

انواع مخزن مکعبی پلاستیکی

این استان با بهره مندی از دانش تولید این نوع مخازن و در راستای تحقق بخشیدن به پیشرفت و خود کفایی داخلی استاندارد ترین مخازن را تولید نموده است که نه تنها جهت استفاده برای آب بلکه مایعات متعددی حتی اسید نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

مخازن تولید شده دارای ظرفیت های متعددی می باشند که با توجه به نیاز مشتریان و نرخ های مناسب با کیفیت خوب عرضه می گردند.

 1. مخزن مکعبی پلاستیکی ۵۰۰ لیتری
 2. مخزن مکعبی پلاستیکی ۱۰۰۰ لیتری
 3. مخزن مکعبی پلاستیکی ۱۵۰۰ لیتری
 4. مخزن مکعبی پلاستیکی ۲۰۰۰ لیتری

از دیگر خصوصیات خرید از این مراکز آگاه سازی مشتریان با خصوصیات مخزن همچنین آشنا سازی آنان با کیفیت این محصول می باشد که به واسطه آن بتوانند بهترین خرید را بدون هیچ گونه نگرانی و به صورت کاملا آگاهانه داشته باشند همواره جذب رضایت مشتریان و سهولت در خرید آنان از مهمترین اهداف عرضه کننده این کالا می باشد.

انواع مخزن مکعبی پلاستیکی

فروش عمده مخازن مکعبی

مخازن مکعبی شکل در انواع مختلفی وجود دارند. و بر اساس معیارهای مختلف می توان آن ها را دسته بندی کرد. فروش عمده مخازن مکعبی شکل نیز بسته به همین نوع معیارها و دسته بندی ها در شهرهای مختلف کشور صورت می گیرد.

مخازن مکعبی شکل از لحاظ جنس مخزن دسته های مختلفی دارند که یکی از رایج ترین نوع این مخازن، مخزن های پلی اتیلنی هستند. مخزن های پلی اتیلنی برای نگهداری آب بهترین نوع مخزن ها هستند زیرا هم آب رنگ و بوی خود را تعویض نمی کند. همچنین این نوع مخازن توسط آب خورده نمی شوند.

فروش عمده مخازن مکعبی

انواع مخازن مکعبی

مخازن مکعبی شکل در حجم های مختلفی از ۱۰۰ لیتر تا چند هزار لیتر نیز در بازار موجود هستند.

فروش مخازن مکعبی شکل در شهرهای مختلف کشور به صورت عمده و خرده فروشی صورت می گیرد و شرکت ها و تولیدی های مختلفی این نوع محصول را تولید کرده و محصولات تولیدی آن ها کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی دارد.

همان طور که قبلاً اشاره شد این مخازن در شهرهای مختلف به فروش می رسد اما از مهم ترین مراکز فروش عمده مخازن مکعبی شهرهای زیر می باشند:

 • مرکز فروش عمده مخازن مکعبی در شیراز
 • مرکز فروش عمده مخازن مکعبی در اصفهان
 • مرکز فروش عمده مخازن مکعبی در مازندران
 • مرکز فروش عمده مخازن مکعبی در قم
 • مرکز فروش عمده مخازن مکعبی در مشهد
 • مرکز فروش عمده مخازن مکعبی در تهران

انواع مخازن مکعبی

مخازن مکعبی

مخازن مکعبی یکی از انواع مخازن هستند که برای نگهداری آب؛ نفت؛ گازوئیل و …. از آن ها استفاده می شود. این نوع مخازن از لحاظ جنس ماده ی سازنده ی خود دارای انواع مختلفی هستند که از جمله ی آن ها مخازن مکعبی پلی اتیلنی؛ مخازن مکعبی آهنی و …. را می توان نام برد.
که امروزه یکی از رایج ترین این مخازن؛ مخزن های پلی اتیلنی مکعبی شکل هستند. این نوع مخزن ها در انواع مختلفی از نظر حجمی نیز وجود دارند که می توان آن ها را یافت. مخارن مکعبی پلی اتیلنی بهترین نوع مخازن برای نگه اری آب هستند زیرا رنگ و بوی آن را عوض نمی‌کنند.

مخازن مکعبی

فروش عمده مخزن مکعبی پلی اتیلن

روش های پخش این محصول عبارتند از:

 • پخش مویرگی
 • پخش عمده
 • پخش اینترنتی
 • پخش مستقیم از کارخانه

هر کدام از این روش های پخش مخازن پلی اتیلن برای گروه خاصی است.برای مثال پیمانکاران ساختمانی این مخازن را به صورت عمده خریداری می کنند. این کار باعث می شود که مخازن مکعبی پلی اتیلن را با قیمت مناسب تر تهیه کنند. همچنین شهرداری ها برای شست و شوی جداول از این مخازن استفاده می کنند. همچنین قابل ذکر است برای خرید این مخازن به صورت عمده تنها به نمایندگی های مجاز فروش مخازن پلی اتیلن مراجعه کنید.
یکی از دلایلی که مخازن پلی اتیلن در ابعاد مختلفی ساخته می شود این است که بتوان از آن ها در موارد مختلفی استفاده کرد و همچنین سلیقه همه ی مشتریان در نظر گرفته شود.

فروش عمده مخزن مکعبی پلی اتیلن

انواع مختلف مخازن پلی اتیلن

اشکال مختلف مخازن پلی اتیلن عبارتند از:

 • عمودی
 • زیرپله ای
 • بیضی
 • مکعبی
 • قیفی
 • انبساطی
 • افقی

یکی از مطالب مهم این است که به مشتریان بگوییم این محصول چه کاربردی دارد، بنابراین در این جا تعدادی از مصارف این محصول را بر می شماریم:

 • نگهداری مواد نفتی
 • نگهداری سموم
 • نگهداری آّب
 • نگهداری مایعات سنگین
 • نگهداری مواد بهداشتی
 • نگهداری فاضلاب خانگی

مخزن مکعبی پلی اتیلن

برای مکان هایی که با کمبود فضا مواجه هستند یا باید این مخازن را از درب های باریک عبور دهند استفاده از مخزن های مکعبی پلی اتیلن  انتخاب خوبی است. همچنین این مخازن در ابعاد مختلفی تولید می شوند.(۲۳۰ لیتر،۵۰۰ لیتر،۱۰۰۰لیتر،۲۰۰۰ لیتر).
البته مخزن مکعبی پلی اتیلن در ابعاد سفارشی نیز تولید می شوند.همچنین صادرات این مخازن در سال های اخیر رونق گرفته است. از این خازن به دلیل سبکی که نسبت به مخازن فلزی دارند بیشتر استقبال شده است.
این مخازن ویژگی های مختلفی هم دارند که عبارتند از:

 • نصب سریع
 • قابل حمل و کم وزن
 • تهیه شده از مواد بهداشتی
 • قابلیت نوشتن تاریخ تولید و گنجایش
 • خدمات پس از فروش
 • انتقال حرارت نسبتاً کم
 • مخازنی که سه لایه هستند در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم هستند
 • ضد جلبک(برای نگه داری اب شرب)
 • مقاوم در برابر اسید ها و مواد خورنده
 • عدم نشت
 • دارای نشان ملی استاندارد ایران
 • نگهداری آب بدون تغییر رنگ

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما