مرکز خرید مخازن پلی اتیلن دوجداره

در صورتی که تولید کننده مخازن پلی اتیلن دوجداره هستید با مجموعه ما ارتباط بگیرید.
بسیاری از تولید کنندگان بزرگ به صنعت بزرگ تجارت الکترونیک پی برده اند و کسانی که اولین نفرات در ورود به این نوع فروش هستند به موفقیت های بزرگی رسیده اند. اگر تمایل دارید در بازار اقتصاد بد شما همیشه برای محصول خود خریدار داشته باشید، می توانید با همکاری با مجموعه ما به راحتی محصول خود را به فروش برسانید. مجموعه ما با داشتن قیمت های پایه ای و مناسب و با حذف واسطه مشتریان زیادی را به خود جذب نموده است که شما نیز می توانید از این شرایط بهره مند شوید. یکی از کاربردی ترین مخزن ها، مخزن پلی اتیلنی دوجداره است. 

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

مرکز خرید مخازن پلی اتیلن دوجداره

مخزن پلی اتیلن دو جداره چیست؟

مخزن پلی اتیلن دو جداره چیست؟مخزن پلی اتیلنی دو جداره، عموماً از لوله های اسپیرال در قطرهای مختلف ساخته می شوند. عدسی های طرفین و دربی ورودی یا آدم رو و همچنین پایه های آن نیز از لوله و ورق پلی اتیلن دوجداره است که به وسیله جوش اکستروژن به یک دیگر وصل می گردد. 

مخازن دوجداره برای ذخیره و نگه داری نفت، بنزین، گازوئیل، اسید، آب و سایر مواد شیمیایی و غیر شیمیایی کاربرد دارد. از مخازن دوجداره برای سپتیک تانک هم استفاده می شود. 

 • مخزن دو جداره پلی اتیلن خواصی دارد که عبارتند از:
 • طول عمر بالا
 • بهداشتی بودن
 • نصیب سریع
 • مقاومت در برابر خوردگی و ضربه
 • وزن کم و سهولت در حمل و نقل 
 • هزینه پایین تعمیر 
 • و غیره 

مخزن های پلی اتیلن دو جداره برای نگهداری مایعات در فضای باز در مناطق معتدل کاربرد دارد، در حالی که مخزن های یک جداره برای نگه داری مایعات در فضای سر پوشیده اند. همچنین مخازن سه جداره برای نگه داری مایعات در فضای باز سردسیر و گرم سیر مورد استفاده قرار می گیرند. 

مخازن به اشکال گوناگونی ساخته می شوند که می توان این گونه نام برد: 

 • مخزن های پلی اتیلن قیفی 
 • مخزن های پلی اتیلن بیضی
 • مخزن های پلی اتیلن عمودی
 • مخزن های پلی اتیلن افقی
 • مخزن های پلی اتیلن سم پاش
 • مخزن های پلی اتیلن انبساط
 • مخزن های پلی اتیلن مکعبی 

استانداردهای لازم مخازن پلی اتیلنی

استانداردهای لازم مخازن پلی اتیلنیبی تردیدی باید برای ساخت مخزن های پلی اتیلن یا هر مخزن دیگری، موارد استاندارد از جمله: بهداشتی بودن و امن بودن را در نظر داشت. این دو از مهمترین مسائلی می باشد که بر آن پافشاری می شود. اگر این دو مورد را مخزن ها نداشته باشد و آغشته به مواد شمیایی و در عین حال از جنس نامرغوب ساخته شده باشد، بی گمان نه تنها باعث بیماری های مختلف می شود، بلکه باعث به خطر افتادن جان عده ای خواهد شد. 

پس برای همین است که بیشتر شرکت های تولیدی مخزن های پلی اتیلنی بر این موضوع تأکید دارند و در معرفی نامه های خود، از استانداردهای جهانی سخن به میان می آورند. یکی از مواردی که باید در خرید مخزن ها، هر مصرف کننده ای به آن دقت کند، تضمین ایمنی و بهداشتی کالا از سوی شرکت می باشد. 

خرید عمده مخزن پلی اتیلن دوجداره صنعتی

خرید عمده مخزن پلی اتیلن دوجداره صنعتیبرای خرید مخزن پلی اتیلن به صورت عمده، می توان به شرکت هایی مراجعه کرد که تولید کننده و طراح مخزن های پلی اتیلنی می باشند. خرید مخازن دوجداره، تک جداره و سه جداره به صورت عمده برای آن شمار از افرادی که قصد فروش آن را در فروشگاه های شان دارند، طبعاً به صرفه تر می باشد و می توانند از این طریق سود بیشتری با فروش این مخزن ها به دست آورند. 

در کنار این، خرید عمده مخزن پلی اتیلن دوجداره صنعتی را می توان از نمایندگی شرکت هایی که در این زمینه فعال هستند، انجام داد. نمایندگی بیشتر شرکت های تولیدی مخزن های صنعتی پلی اتیلن در بیشتر شهرهای کشور موجود می باشند و کارشان فروش محصولات شرکت است. این نمایندگی ها سفارش عمده را از مشتری می گیرند و سپس آن را به کارخانه می سپارند. 

شرکت پخش انواع مخزن پلی اتیلن در مشهد

شرکت پخش انواع مخزن پلی اتیلن در مشهددر شهر مشهد نیز شرکت های متعددی وجود دارند که در کار پخش انواع مخزن پلی اتیلن می باشند. این شرکت ها در مناطق مختلفی از این شهر فعال هستند و کارشان خرید و فروش و همچنین پخش انواع مخزن پلی اتیلن است. از سوی دیگر وب سایت ها متعددی وجود دارند که در این عرصه فعال هستند. این وب سایت ها انواع و اقسام مخزن های پلی اتیلنی را برای کاربرد در صنایع مختلف به فروش می رسانند. برخی از این وب سایت ها مربوط شرکت های اصلی ای می باشد که تولید کننده محسوب می شوند. 

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما