مخازن پلی اتیلنی دوجداره / تولید انبوه آن در کشور

مخزن پلی اتیلن چیست؟

آیا مي دانيد مخازن پلی اتیلنی دوجداره چيست و از آن چه استفاده هايي مي شود ؟
با توجه به پيشرفت علم و تكنولوژي امروزه برخي از كارخانجات قادر به توليد مخازن پلی اتیلنی دوجداره عظيمي هستند كه مي توان در صنايع مختلف از آن ها استفاده نمود .
حتي تكميل شدن علم باعث شده است كه مخازن پلي اتيلن را قوي تر كنند مخازن پلی اتیلنی دوجداره را نيز توليد نمايند امروزه مخازن پلي اتيلن در صنعت تصفيه آب و فاضلاب كاربرد فراواني دارد و سبب شده است مخازن پلي اتيل در ابعاد مختلف توليد و جای پكيج های تصفيه فاضلاب را بگيرند اين امر يعني پيشرفت بزرگ در سيستم تصفيه فاضلاب های صنعتي چون هم وزن كمتری دارد و هم چنين. در هزينه ساخت و زمان مورد نياز صرفه جويي مي شود . 

مخازن پلی اتیلنی دوجداره / تولید انبوه آن در کشور

قطب های صنعت مخزن سازی کشور

قطبهای صنعت مخزن سازی کشوردر بين كارخانجات توليد مخازن پلي اتيلن مي توان موفق ترين ها را به مخازن پلی اتیلن شیراز و هم چنين مخازن پلی اتیلن تهران لقب داد اين شهر را به دليل مصرف بالا بت يك قطب در اين زمينه تبديل شده اند . 

شيراز به دليل اين كه يك شهر بزرگ و شلوغ است توانسته در اين زمینه رسد چشم گيری را داشته باشد و مدل ها و انواع مختلف اين مخازن پلي اتيلني را تولید نمايد. برای مثال يكی از مدل هايی كه كاربرد زيادی هم دارد مخزن پلی اتیلن دفنی هستند اين مخازن برای مناطقی كه جای كافی برای قرار دادن مخزن ندارند بسيار مناسب است . فقط در هنگام اجرا چند نكته را بايد توجه نمود. 

  1. بار ترافيكي
  2. سطح آب هاي زير زميني
  3. شرايط آب و هوايي

در هنگام عقد قرارداد جهت. مخازن پلي اتيلن دفني بايد به اين موارد دقت كنيم . 

 

مراکز تولید انبوه مخزن ایران

مراکز تولید انبوه مخزن ایرانيكي ديگر از مراكزي كه در ايران به صورت توليد انبوه به ساخت منابع پلي اتيلن پرداخته است. شهر اصفهان مي باشد . 

اين شهر انواع مختلف مخازن پلي اتيلن دفني و غير دفني دو جداره و تك جداره منابع جهت آب شرب ( برای آب شرب بايد از موادی ساخته شونده در اثر تابش آفتاب مواد سمي از خودش ساطع ننمايد. )

و در ابعاد و اندازه هاي مختلف مي سازد همچنين شما مي توانيد مخزن تان را خودتان سفارش بدهيد و به هر حالتی كه خواستيد به صورت سفارشي با تعداد منهول درخواستي و پايه هاي مد نظر ساخته شود . مخزن پلی اتیلن فاضلاب داراي ورودي و خروجي نيز ميباشد و علاوه بر تعداد منهول مورد نظر اين مورد را تيز بايد رعايت نماييد. 

بالاترین میزان تولید مخزن در کشور

بالاترین میزان تولید مخزن در کشوربه دليل اين كه در حال حاضر فضاي مورد نياز براي قسمت تاسيسات ها كم شده است و اكثر بيمارستان و كارخانجات و …  ترجيح مي دهند كه به صورت دفني كار بكنند بايد استاندارد مخازن پلی اتیلنی دوجداره در ساخت رعايت شود تا در هنگام استفاده به مشكلي مواجه نشويم از بين اين موارد طبق موارد فوق بايد به بار ترافيكي توجه شود تا و وزني كه مي خواهد روي ان بيايد سبب ترك خوردن مخزن نشود و مورد بعدي عمق دفت است بايد و ن باري كه روي مخزن مي ايد محاسبه شود . حني و ن خاك تا اين مورد هم سبب ترك مخزن نشود و همچنين در صورت وجود اب هاي زير زميني به سازنده بايد اطلاع شود تا تدابير مربوطهرا انجام بدهند . تا بتوان از يك منبع پلي اتيلن حداكثر استفاده را برد . 

بهترین واحد تولیدی مخزن ایران

بهترین واحد تولیدی مخزن ایراندر بين واحد هاي توليد كننده منابع پلي اتيلن مي توانيم به شركت هايي همچون شركت نكا پلاستيك اشاره كنيم اين شركت ها به دليل تنوعي كه در محصولات و ابعاد كارهاي خود دارد و هم چنين كيفيت بالاي جنس منابع خود دارد يكي از بهترين هاي توليد كننده مخازن پلي اتيلندر ايران مي باشد و بعد از ان مي تولن به شركت ها كارخانجاتي كه در شهر هاي تبريز و اصفهان و شيراز هستند اشاره كنيم كه توانسته اند در اين زمينه فعاليت هاي زيادي را داشته باشند .

شركت هايي كه با سابقه بالاتر هستند جهت ساخت هايقوي تر و پروژه هاي بزرگ با قدرت بالايي مي توانند پروژه هارا شركت كنند و خروجي كار بسيار اطمينان بخش مي باشد .

فاکتورهای اساسی در کیفیت مخزن چیست؟

فاکتورهای اساسی در کیفیت مخزن چیست؟با توجه به کاربرد مخازن پلی اتیلن در صنعت باعث شده است تا خيلي از افراد در هر صنعتي كه باشند براي تصفيه فاضلاب خود و استفاده مجدد ان در زمينه گل كاری و آبياری گياهان خيلي از افراد درخواست طراحي براي مصرف آب شرب مصرفي را داشته باشند. و با توجه به اين كه كشورمان. و بي آبی به سر مي برد اين با استقبال زيادی روبه رو می شود . 

ساخت منابع پلي اتيلن امكان دارد در ابتدا هزينه بر باشد ولي به دليل استفاده هايي كه مي توان از ان نام برد هميشه بعد از گذشت اين زمان به سود خودی می رسيد . 

مزایای استفاده از مخزن نسبت به سایر روش ها چیست؟

مزایای استفاده از مخزن نسبت به سایر روشها چیست؟مزاياي استفاده از مخازن پلی اتیلنی دوجداره نسبت به بقيه محصولات مي توان به سرعت در ساخت كيفيت كار و دوام ان اشاره نمود هم چنين به دليل اين كه وزن بالايي نسبت به پكيج تصفيه فاضلاب ندارد به راحتي قابل جا به جايي است و به دليل اين كه به موارد مورد نياز جهت دفن دقت مي شود بعد از چند سال كه در زمين دفن بوده است امكان در اوردن ان نيز بدون اين كه از بين برود و يا اين كه در هنگام در اوردن از داخل زمين قطعات آن از هم جدا شود مي توانيد بعد از چند سال اگر نياز به جابه جايي و يا تغيير كاربري بود ان را جابه جا نماييد.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما