قیمت عمده انواع مخازن آب پلی اتیلن یزد

برای اطلاع از قیمت عمده انواع مخازن آب پلی اتیلن در شهر یزد به صورت اینترنتی و مستقیم با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

شاید بتوان بدون اغراق یکی از شهر های پر فروش در زمینه فروش انواع مخازن آب پلی اتیلن را شهر یزد دانست که قیمت مخازن پلی اتیلن یزد با توجه به ابعاد و نوع آن متفوات است.

شهر یزد دارای موقعیت جغرافیایی و آب و هوایی گرم و خشک می باشد.

به دلیل همین ویژگی های آب و هوایی خاص، نیاز به مخازن پلی اتیلن زیاد می باشد.

مسلم است که گرما هوا و حرارت بالا، نیاز به مصرف آب را بیشتر می کند.

مصارف به دلیل مواردی همچون تشنگی، استحمام، شستشو، رفع گرمای بدن و….

در شهر های کویری همچو یزد، مطمئناً میزان آب شرب به میزان کمی وجود دارد.

از طرف دیگر از خیلی مصارف هم به دلیل گرمای هوا نمی توان اجتناب کرد.

در نتیجه تنها راه ممکن، استفاده از مخازن پلی اتیلن می باشد.

مردمان این شهر کویری ارزش آب را به خوبی درک کرده و در ذخیره آن در طول تاریخ همواره کوشا بوده اند.

مخازن پلی اتیلن آژینه طبرستان با شرایط محیطی یزد سازگار می باشد.

برای اطلاع از نحوه عرضه این محصولات به صورت اینترنتی و مستقیم با ما تماس حاصل نمایید.

قیمت عمده انواع مخازن آب پلی اتیلن یزد

شناخت قابلیت های مخازن آب پلی اتیلن

شناخت قابلیت های مخازن آب پلی اتیلنمخازن آب را معمولا با جنس های مختلفی می سازند که در این میان از بین مخازن فولادی، مخازن grp، مخازن پلی اتیلن مزایای بیشتری داشته و کاربرد بیشتری و با کیفیت بالاتری دارند. مخازن پلی اتیلن یزد در ابعاد و احجام گوناگونی ساخته میشوند و هنگامی که شما قصد خرید یا سفارش این محصول را داشته باشید ، این جنس به دو صورت جوش شده و باز به شما پیشنهاد می شود. که به این صورت که اگر شما بخواهید که ورق های پلی اتیلن که در کارگاه جوش میشوند، بصورت جوش خورده و در ابعاد مشخص به شما داده شوند. و یا این محصول بصورت ورق های باز برای شما فرستاده شود و خود شما باتوجه به اندازه هایی که مدنظرتون هست آنرا جوش دهید.

قابلیت این مخازن هم در نگهداری آب گرم و سرد است و هم نگهداری سوخت که باتوجه به نیاز شما متفاوت است. ساخت مخازن پلی اتیلن چند لایه بدین منظور صورت میگیرد که از ورود نور خورشید به داخل آب و جلبک نزدن آب جلوگیری به عمل آید و معمولا سازندگان این مخازن در میان لایه های این مخازن ورق ها و صفحات مشکی رنگی را قرار می دهند تا ازین اتفاق جلوگیری به عمل آید.

مرکز فروش مخازن پلی اتیلن خوابیده یزد

مرکز فروش مخازن پلی اتیلن خوابیده یزدشاید جالب باشد که بدانید یزد از شهرهایی است که در آن مراکز فروش زیادی برای فروش مخازن پلی اتیلن قرار دارد. شما میتوانید با مراجعه به سایت IRANPIPE انواع محصولات مربوط به حوزه فروش مخازن پلی اتیلن را ببینید. این مخازن بصورت خوابیده و بصورت تک لایه یا چند لایه به فروش می رسند.

البته بایستی بدانید که این مخازن در انواع مختلفی از حالت خوابیده ، ایستاده ، مکعبی، عمودی و افقی ساخته میشوند و همانطور که تفاوت چند لایه بودن و تک لایه بودن آنها ذکر شد، تفاوت هایی نیز در حالت های بالا برای این مخازن وجود دارد که کاربری آنها را از هم متمایز می کند.

سفارش عمده مخازن آب پلی اتیلن در یزد

سفارش عمده مخازن آب پلی اتیلن در یزدقیمت مخازن پلی اتیلن خوابیده نیز کاملا با هم متفاوت است که طبیعتا تفاوت آنها در حجم مخزن می باشد. کمترین قیمت این مخازن مربوط به مخازن صد لیتری است که در مراکز یزد حدود یک میلیون و صد و هفتاد هزار تومان قیمت دارد و بیشترین آن ها مربوط به مخازن دو هزار و سیصد لیتری است که حدود دوازده میلیون و ششصد و ده هزار تومان قیمت گذاری می شود. در سایت های مختلف نیز می توان محصولات را بصورت غیر حضوری خریداری کرد.

قیمت خرید مخزن پلی اتیلن یک لایه و چند لایه

قیمت خرید مخزن پلی اتیلن یک لایه و چند لایهدر ابتدا توضیح مختصری درباره مخازن پلی اتیلن یک لایه و چند لایه میدیم و تفاوت های آنها و مزیت های آنها نسبت به یکدیگر را بیان می کنیم و در نهایت به بررسی قیمت و نحوه خرید مخازن پلی اتیلن می پردازیم.

در ابتدا این مخازن را بصورت تک لایه و نیمه شفاف می ساختند و بعدا که متوجه شدند که این مخازن با عبور نور خورشد در داخل آبشان جلبک میزند تصمیم گرفتند آنها را بصورت چند لایه فوم دار بسازند که شرکت پلاستونیک در حال حاضر در حال ساخت مخازن پلی اتیلنی چند لایه ای است که درتمام مناطق ایران با شرایط آب و هوایی گوناگون قابل استفاده باشد و کاملا ضد جلبک و آنتی باکتریال باشند.

حال قیمت خرید این مخازن طبیعتا با توجه به ویژگی هایی که مطرح شد متفاوت هستند:

مخزن سه هزار لیتری عمودی در حال حاضر ۲۴ میلیون تومان حدودا قیمت گذاری شده است و مخزن دو هزار لیتری تک لایه دو هزار لیتری ۳۵ سانتی با درب ۴۴ به قیمت دو میلیون تومان حدودا به فروش می رسد.

مخزن های تک لایه بلند با همین حجم دو هزار لیتر که دویست و پنجاه و پنج سانتی هستند با همان درب ۴۴ با قیمت ۱۵ میلیون حدودا به فروش می رسند.

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما