ساخت بهترین مخازن هوایی آب

ساخت بهترین مخازن هوایی

آیا می دانید که برای ساخت مخازن هوایی ذخیره آب، از چه نوع موادی استفاده می شود؟ به نظر شما، برای نگهداری آب در مخازن هوایی، بهتر است منبع دارای چند لایه باشد؟
مخازن در واقع منابعی هستند که امکان نگهداری آب آشامیدنی، سوخت، مواد شیمیایی و غیره در آن ها وجود دارد. مخازن در گونه های مختلفی از قبیل هوایی و زمینی تولید می شوند. مخازن هوایی در صورتی می توانند منبع خوبی برای نگهداری آب در کارخانه ها، زمین های کشاورزی و … باشند که در مقابل گرما، سرما و شرایط هوایی از این قبیل، مایع را در بهترین حالت ممکن و بدون هیچگونه تغییری در طعم، رنگ و بوی آب، نگه دارند.
در حالی این مسائل به بهترین نحو صورت می پذیرد که مخازن هوایی آب، دارای تعداد لایه های بیش تر از یک باشند. البته درست است که از مخازن تک لایه هم برای نگهداری آب استفاده می کنند، اما بهتر است این مخازن تک لایه در مکان های سر بسته مورد استفاده قرار گیرد. تعداد لایه های به کار گرفته شده در ساخت مخازن هوایی آب که اغلب از جنس پلیمر و پلی اتیلن می باشد، سبب می شود تا آب به بهترین شکل ممکن، در طی مدت زمان طولانی، در مخازن نگهداری شود.
مخازن آب هوایی را بهتر است از دو و یا سه لایه پلی اتیلن ساخت. لایه های میانی و داخلی، بهتر است از رنگ های تیره ساخته شود تا از ورود اشعه های فرابنفش خورشید جلوگیری نماید.
در حجم های مختلفی، بهترین مخازن هوایی آب ساخته می شود و افرادی که خریدار این نوع از مخازن هستند، می توانند سفارش رنگ و اندازه محصول مورد نظر خود را به سازنده ابلاغ نمایند.
برای اینکه مخازن از بهترین کیفیت برخوردار باشند، می بایست در ساخت آن ها از مواد پلیمری و پلی اتیلن درجه یک استفاده شود. در غیر اینصورت، مخزن نه تنها مقاومت بالایی نخواهد داشت، بلکه مصرف آب دورن آن برای انسان هم مشکل ساز خواهد شد.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما