تولید و ساخت انواع مخازن پلی اتیلن

مخازن پلی اتیلن

آیا می دانید که انواع مخازن پلی اتیلن، در چند نمونه ساخت و تولید می شوند؟

آیا در ایران چند نمونه از شرکت های تولید کننده مخازن پلی اتیلن را می توانید نام ببرید؟

مخازن پلی اتیلن، محلی مناسبی برای نگهداری آب آشامیدنی، غیر آشامیدنی، سوخت و حتی مواد شیمیایی می باشد.

مخازن پلی اتیلن را بر جسب نوع و محدوده مصرفشان، به صورت تک لایه، دو لایه و سه لایه تولید کرده و به بازار عرضه می کنند.

برای اینکه با ساختار انواع مخازن پلی اتیلن چند لایه آشنا شوید، باید گفت که در تمامی این مخازن، از دو نوع لایه استفاده می شود.

یکی لایه درونی که اغلب سفید و بی رنگ است و محافظ مایع درون مخزن می باشد و دیگری لایه ای است که در رنگ های تیره ساخته شده و در تولید مخازن به کار می رود و نقش جلوگیری از ورود اشعه فرابنفش خورشید، نگهدارنده مایع درون مخزن به دمای اصلی و … را خواهد داشت.

اغلب از مخازن پلی اتیلن تک لایه برای نگهداری آب آشامیدنی استفاده کرده و برای مخازنی با بیش از دو لایه، برای نگهداری مایعاتی همچون سوخت و مواد شیمیایی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

در ایران، یکی از صنایعی که رو به رشد می باشد و بسیاری در این عرصه فعالیت می کنند، ساخت انواع مخازن پلاستیکی و پلی اتیلن می باشد.

شرکت طبرستان، یکی از واحد های تولید کننده انواع مخازن پلاستیکی و پلی اتیلن در سایز و حجم های مختلفی می باشد که بسته به سفارش مشتری، رنگ و شکل مخازن را تغییر خواهد داد.

کارخانه های تولید کننده مخازن پلی اتیلن، باید توجه داشته باشند که اگر می خواهند در این زمینه موفق بوده و محصولات خود را نه تنها در بازار فروش داخلی، بلکه بازار کشور های خارجی عرضه و توزیع کنند، باید بهترین مواد اولیه مرغوب و باکیفیت را در ساخت مخزن به کار بگیرند.

ممکن است به دلیل استفاده از مواد اولیه خوب، هزینه های تولید تا حدودی بالا رود، اما در مقابل، بهترین مخازن به بازار عرضه شده و میزان تقاضا برای محصولات تولیدی شرکت هم بالا خواهد رفت.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

پیام بگذارید

در خبرنامه سایت ما عضو شوید

برای دریافت آخرین اخبار ، به روزرسانی ها ، تبلیغات و پیشنهادات ویژه ای که مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ثبت نام کنید.
نه ممنون
X
باز کردن چت
سلام
چگونه می توانم کمک کنم؟
تماس با ما