بازرگانی آژستا
دوشنبه , مرداد ۶ ۱۳۹۹
خانه / مخزن آب پلی اتیلن / کارخانه مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک تبریز

کارخانه مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک تبریز

مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک یکی از بهترین و البته پرکاربرد ترین مخازن آب بوده که در حال حاضر در بازار  ارائه می‌ شود. در کارخانه تولید این محصول در شهرهای مختلف چون تبریز، سعی شده از بهترین مواد اولیه استفاده شود و این محصول به صورت کاملاً ضد جلبک تولید گردد. این امر بدون شک منجر به رضایت مشتریان می شود.

کارخانه مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک تبریز

چرا برخی مخازن آب جلبک می زنند؟

چرا برخی مخازن آب جلبک می زنند؟

یکی از نکات بسیار مهم که افراد در هنگام خرید مخزن آب باید به آن توجه کنند، ضد جلبک بودن آن است زیرا جلبک ضدن و فاسد شدن مایع درون مخازن یکی از مهمترین مشکلاتی است که افراد با آن مواجه می شوند.

توجه داشته باشیداین مخازن جزء پرفروش ترین و بهترین مخازن پلی اتیلن بوده که از نفوذ نور خورشید که عامل اصلی رشد جلب می باشد جلوگیری می کند.
این مخازن به صورت سه لایه و چند لایه تولید شده و بسیار کاربردی می باشد.

حال سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که دلیل جلبک زدن مخازن آب چیست؟
توجه داشته باشید یکی از مهمترین نکات که منجر به جلبک زدن مخازن می شود نازک بودن و تک لایه بودن مخازن است زیرا این امر موجب نفوذ بهتر نور خورشید به داخل مخزن شده که این امر رشد جلبک ها را تسریع می‌ کند.
از طرفی بی رنگ بودن این تانکرها نیز نمی تواند از نفوذ نور جلوگیری کرده و در نتیجه شرایط عالی برای رشد جلبک ها فراهم می شود.

با وجود این امر به هر نحوی باید جلوی ورود نور خورشید به داخل مخزن گرفته شود تا از رشد جلبک ها جلوگیری گردد.
همچنین باید بدانید مخازنی که در زیر نور خورشید نصب شده اند و به صورت مرتب تمیز نمی شوند بستر خوبی برای رشد جلبک ها بوده که با وجود این امر لازم است برای جلوگیری از رشد جلبک ها هر چند وقت یکبار به نظافت درون مخزن بپردازید.
البته مخازن پلی اتیلن ضد جلبک کار را برای شما آسان کرده و از جلبک زدن آب جلوگیری می کند که این امر به دلیل شرایط خاص تولید محصول می باشد.

تولید مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک سه لایه

تولید مخزن آب پلی اتیلن ضد جلبک سه لایه

همانطور که گفته شد یکی از نکات بسیار مهم در تولید مخزن پلی اتیلن ضد جلبک، سه لایه و چند لایه بودن این مخازن می باشد زیرا این امر منجر به عدم نفوذ نور خورشید به داخل مخزن خواهد شد. که با این حال می توان تمام مخازن سه لایه را ضد جلبک دانست.
از آنجایی که در تولید مخزن پلی اتیلن سه لایه از بهترین مواد اولیه استفاده شده و طبیعتاً نسبت به مخازن تک لایه کیفیت بالاتری دارد، قیمتی که برای خرید و فروش آن در نظر گرفته شده بیشتر از مخازن معمولی خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: AzhestaCo@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: Azhestaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مراکز خرید مخزن آب پلی اتیلن قزوین

این مخازن در همه جا می توان یافت این مخزن آب پلی اتیلن قزوین  در فروشگاه هایی که سینک های ظرفشویی و در کارگاه ها عرضه شد در ابعاد مختلف و حجم های مختلف است

کانال تلگرام اینستاگرام