بازرگانی آژستا
شنبه , مرداد ۴ ۱۳۹۹
خانه / مخازن پلی اتیلن نیسانی / فروش عمده مخازن پشت نیسانی اصل

فروش عمده مخازن پشت نیسانی اصل

فروش عمده مخازن پشت نیسانی اصل در مرکز معتبر عرضه این محصول صورت می گیرد. این مخازن با توجه به کاربردهای زیادی که دارند معمولا در اندازه های مختلفی تولید می شوند. به طور کلی از این محصولات برای حمل انواع مایعات به ویژه شیر استفاده می شود.
فروش عمده مخازن پشت نیسانی اصل

انواع مخازن پشت نیسانی ایرانی

انواع مخازن پشت نیسانی ایرانی

انواع مخازن پشت نیسانی ایرانی در بازار عرضه می شوند. به طور کلی می توان گفت این مخازن برای استفاده در وانت‌بارهای نیسانی و به بهترین مواد اولیه تولید و عرضه می شوند. این مخازن به سهولت در پشت وانت ها سوار و پیاده شده و می توان درون آنها انواعی از مایعات به ویژه شیر، مواد سوختی، مواد شیمیایی و حتی اسید را حمل نمود.

این مخزن ها که معمولا از جنس پلی اتیلن ساخته می شوند، به گونه ای طراحی می شوند که می توان از آنها برای حمل آب شرب، ماهی زنده و دیگر آبزیان استفاده کرد.

در حال حاضر این مخازن نیسانی پلی اتیلن در ابعاد و اندازه های گوناگون به ویژه در حجم دو هزار لیتری تولید می شوند.

لازم به ذکر است که تانکر پلاستیکی نیسانی به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که بتوانند در برابر فشارهای ناشی از جابه جایی انواع مایعات در هنگام حرکت جلوگیری نمایند. البته این ویژگی در سایر مخازن پلی اتیلن کمتر وجود داشته و در صورت استفاده از آنها می توانند تا حدی به مخزن آسیب وارد کنند.

ویژگی مخازن پشت نیسانی مخصوص شیر

ویژگی مخازن پشت نیسانی مخصوص شیر

عموما مخازن شیر پشت نیسانی باید به گونه طراحی شوند که از فاسد شدن شیر تا حد زیادی جلوگیری نمایند. در واقع این مخازن برای انتقال شیر، به عنوان یک جز ضروری در تجهیزات مورد استفاده برای صنایع دامداری و کشاورزی محسوب می شوند. به بیان دیگر ساخت این مخازن باید به نحوی باشد که به طور جامع قادر به تامین نیازهای لبنی باشند.

لازم به ذکر است که برابر بودن کیفیت شیر تولیدی با شیر تحویلی از مهمترین اصول  صنایع لبنی در بخش های نگهداری دام به شمار می رود. به بیان دیگر جهت برابرسازی کیفیت آن می بایست حرارت شیر تحویلی در مبدأ با مقصد به طور برابر یا نزدیک به هم بوده تا آسیبی به تازه بودن شیر وارد نشود. به بیانی می توان گفت از آنجایی که شیر از حساسیت زیادی برخوردار است، لازم بوده تا اصول نگهداری آن به طور کامل رعایت شود.

بر این اساس این مخازن باید به گونه ای طراحی شده باشند که میزان تازه بودن شیر را محافظت کرده و آسیبی به شیر نرسانند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: AzhestaCo@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: Azhestaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مخزن پلی اتیلن گازوئیل

فروش عمده مخزن پلی اتیلن گازوئیل

همان طور که مستحضر هستید یکی از موارد کاربردی که انواع مدل مخازن پلی اتیلن …

کانال تلگرام اینستاگرام