بازرگانی آژستا
یکشنبه , مرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / مخزن پلاستیکی / صادرات مخزن پلاستیکی پشت نیسانی در عراق

صادرات مخزن پلاستیکی پشت نیسانی در عراق

مخزن پلاستیکی پشت نیسانی یکی از ابزار آلات بسیار کاربردی در صنعت کشاورزی و باغداری به شمار می رود. این مخازن با توجه به نوع کاربری که خریدار بر آن اساس اقدام به خریداری آن می نماید دارای ویژگی های متفاوتی است. کشور ما نیز در سال های گذشته در زمینه تولید محصولات کشاورزی و باغی از جمله مخازن پلاستیکی پیشرفت چشمگیری داشته تا آنجا که این محصولات با کیفیت ایرانی به طور مستمر به کشور های همسایه از جمله عراق صادر میشوند. جهت آگاهی بیشتر از انواع مخزن پلاستیکی یک جداره، روش های نگه داری و قیمت مخزن پلاستیکی آب با ما همراه باشید.

صادرات مخزن پلاستیکی پشت نیسانی در عراق

روش نگهداری مخزن پلاستیکی پشت نیسانی

روش نگهداری مخزن پلاستیکی پشت نیسانیامروزه با توجه به مشخص شدن اهمیت مصرف میوه جات در سراسر دنیا، صنعت باغداری نیز به طبع آن رونق بسیاری پیدا کرده است و کشاورزان زحمتکش همواره در صددند تا محصولی با کیفیت و ارگانیک تولید و روانه بازار نمایند. توجه به این نکته حائز اهمیت است که برای تولید که محصول خوب، کشاورز و یا باغدار ملزم به انجام یک سری فرآیند پیش از تولید است و یکی از مهمترین آنها، آبیاری زمین و یا باغ مورد نظر است که با تولید مخازن پلاستیکی این عمل به راحتی قابل انجام است.

نباید فراموش کرد که حفظ و نگه داری از ابزار در تمام حرفه ها یک اصل اجتناب ناپذیر است و این اصل در موضوع نگهداری مخزن پلاستیکی نیز صادق میباشد. بهترین روش برای نگه داری از مخزن پلاستیکی بدین شرح است:

  • آنها را در جای کاملا صاف و هموار قرار دهید 
  • از برخورد اشیا تیز با بدنه مخزن جلوگیری نمایید 
  • مخازن را در مجاورت با دستگاه های برقی و احتراقی قرار ندهید 

قیمت فروش مخزن پلاستیکی پشت نیسانی یک جداره

قیمت فروش  مخزن پلاستیکی پشت نیسانی یک جدارههمان طور که در قسمت های قبل توضیح داده شد، مخزن های پلاستیکی پشت نیسانی با توجه به کاربری مد نظر خریداران، دارای مدل های مختلفی از قبیل:

  • مخزن پلاستیکی پشت نیسانی یک جداره
  • مخزن پلاستیکی پشت نیسانی دو جداره 
  • مخزن پلاستیکی پشت نیسانی سه جداره 
  • مخزن پلاستیکی پشت نیسانی گازسوز 
  • مخزن پلاستیکی پشت نیسانی بنزین سوز 
  • مخزن پلاستیکی پشت نیسانی پلاس 

می باشند که در ابعاد ۱۰۰ الی ۲۰ هزار لیتری در بازار موجود است و معیار قیمت گذاری بر روی این محصولات نیز علاوه بر موضوع کیفیت آن، همین ابعاد اعلام شده می باشد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت های فروش مخازن پلاستیکی پشت نیسانی در انواع و اقسام گوناگون با کارشناسان فروش ما به صورت شبانه روزی در ارتباط باشید و محصولات مورد نظرتان را به صورت جزئی و عمده ای خریداری نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: AzhestaCo@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: Azhestaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی

قیمت مخزن پلاستیکی پرورش ماهی

مخازن پلاستیکی جهت استفاده در صنایع مختلف تولید می شوند. این مخازن دارای مصارف بهداشتی …

کانال تلگرام اینستاگرام