خرید مخزن آب 500 لیتری پلی اتیلن

مخزن آب 500 لیتری در جنس های مختلفی تولید می شود اما از میان آنها مخزن های پلی اتیلنی جنس مرغوب تری دارند و از ماندگاری بیشتری برخوردار هستند و میزان گرما و یا سرمای هوا را بر خلاف مخزن های فلزی به آب درون خود منتقل نمی کنند.
مخزن های فلزی قبل از نصب به آماسازی مکان نصب نیاز دارند اما نصب مخزن های پلی اتیلن بسیار ساده است و نیازی به آماده سازی محل نصب از قبل ندارد و برای خرید مخزن 500 لیتری پلی اتیلن به وب سایت فروش مخزن پلی اتیلن مراجعه کنید.

خرید مخزن آب 500 لیتری پلی اتیلن

مشخصات بهترین مخزن آب 500 لیتری

مشخصات بهترین مخزن آب 500 لیتری از مشخصات مهم مخزن های آب پلی اتیلن می توان به قرار گرفتن درب ورودی آب این مخزن در قسمت بالایی آن اشاره کرد و این درب هرگز به صورت ناگهانی باز نمی شود اما در گذشته درب مخزن ها را در قسمت کناری آنها قرار می دادند و در اثر فشار و گرما درب به صورت ناگهانی باز می شد و منجر به تخلیه شدن تمام آب مخزن می گردید.

از دیگر مشخصات ساختاری این مخزن ها می توان به وجود هواکش درون آنها اشاره کرد و این هواکش ها به صورت مدام سبب گردش هوا و کاهش فشار آب در مخزن از طریق ایجاد تعادل در بین فشار آب و فشار هوا بر کف مخزن می شوند و از پارگی آن جلوگیری می کنند.

پلی اتیلن یک فراورده ی پلاستیکی بسیار محکم و با کیفیت است و در اثر تابش نور خورشید نازک و پوسیده نمی شود اما بهتر است که این مخزن ها در بخشی از پشت بام که سایه است و در معرض نور خورشید نیست نصب شوند تا طول عمر آنها افزایش یابد.

قطر لوله ی خارج شده از مخزن کاملا استاندارد است و امکان نصب انواع شیر آب و شیر پمپ بر روی آن کاملا امکان پذیر است و همچنین این مخزن ها سه لایه هستند و از سه لایه پلاستیک پلی اتیلن ساخته شده اند و به همین علت مقاومت بالایی دارند.

عرضه مخزن آب 500 لیتری سه لایه

عرضه مخزن آب 500 لیتری سه لایه مخزن های پلی اتیلنی نیز مانند سایر مخزن ها نیاز به لوله کشی دارند و قابلیت نصب دو عدد لوله، یک لوله برای آب سرد و یک لوله برای آب گرم بر روی آنها ممکن است و همچنین این مخزن ها دارای سه پایه ی نگهدارنده ی ردیفی هستند.
مخزن های آب پلی اتیلنی به صورت کاملا تراز شده باید نصب شوند تا ورود آب به آنها و سپس خروج آب از آنها بسیار ساده باشد و قیمت آنها به کیفیت پلی اتیلن به کار رفته در ساخت مخزن و حجم مخزن بستگی دارد و برای اطلاع از قیمت مخزن 500 لیتری سه لایه به وب سایت عرضه انواع مخزن پلی اتیلنی مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما