بازرگانی آژستا
جمعه , مرداد ۱۰ ۱۳۹۹
خانه / مخازن آب پلی اتیلن / تولید کننده مخازن پلی اتیلن در اصفهان

تولید کننده مخازن پلی اتیلن در اصفهان

تولید کننده مخازن پلی اتیلن در اصفهان کجا می باشد؟

آیا می دانید در شهر اصفهان، تولید کننده های خوبی در زمینه آماده سازی و عرضه بهترین مخازن پلی اتیلن، پلاستیکی، فلزی و … مشغول به فعالیت هستند؟
آیا لیست محصولات تولیدی شان را می توانید نام ببرید؟

تنوع در تولید انواع مخازن بسیار زیاد است. بسته به اینکه استفاده کننده از مخازن می خواهد آن را در چه موردی به کار بگیرد، می تواند انواع مختلف مخازن را خریداری کند.
اغلب مخازن تولید شده و موجود در بازار، از نوع پلاستیک و یا پلی اتیلن می باشند.

اگر بتوان بر اساس لیست محصولات تولیدی در کارخانه های مختلف ایرانی، گونه های مختلف مخازن را از یکدیگر تفکیک نمود، انواع مخازن پلی اتیلن به شرح زیر خواهد بود:

  • مخازن پلی اتیلن افقی
  • مخازن پلی اتیلن عمودی
  • مخازن پلی اتیلن زیر پله
  • مخازن پلی اتیلن مکعبی
  • مخازن پلی اتیلن بیضی

مخازن پلی اتیلن که نمونه هایی از آن در بالا معرفی شد، بر اساس نوع ماده ای که خریدار تمایل دارد در مخرن نگهداری کند و همچنین فضایی که مخزن را قرار می دهد سر پوشیده و یا روباز می باشد، باید از سه نوع تک لایه، دو لایه و سه لایه انتخاب شود.

اغلب از مخازن پلی اتیلن تک لایه، برای فضاهای سرپوشیده و نگهداری مایعاتی نظیر آب مخصوص کشاورزی، آب آشامیدنی و … استفاده می شود.

مخازنی که دارای دو لایه پلی اتیلن می باشند، استفاده از آن ها در مناطق معتدل و روباز ممکن خواهد بود.

اما مخازن سه لایه پلی اتیلن، برای استفاده در مکان های سردسیر و گرم سیر است که سرپوشیده نبوده و می توان از آن هم برای نگهداری آب و هم مواد شیمیایی، شوینده ها، سوخت و مواردی از این قبیل استفاده کرد.

بر اساس سفارش مشتری، مخازن پلی اتیلن می توانند دارای رنگ های مختلفی باشند و البته نوع شکل مخزن که می تواند افقی، عمودی، مکعبی و … انتخاب شود، بسته به میزان فضایی است که فرد خریدار تمایل دارد تا مخزن در محل مورد نظر اشغال کند.

ایران در صنعت تولید مخازن پلی اتیلن، بسیار پیشرفت کرده و به کمک دستگاه های مطابق با متد روز دنیا، مواد اولیه خوب و باکیفیت، بهترین مخازن را برای مصارف گوناگون تولید می نماید.

اصفهان که در بر دارنده کارخانه های تولیدی مخازن مختلف می باشد، بازار فروش خوبی را به خود اختصاص داده و حتی برخی از کارخانه های تولید کننده مخازن پلی اتیلن در اصفهان، به صادرات انواع مخازن تولیدی به کشور های مختلف اقدام می نمایند.

منبع: دستگاه های صنعتی ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: AzhestaCo@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: Azhestaco@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشگاه عرضه مخزن پلی اتیلن تک لایه

مخزن پلی اتیلن تک لایه برای مصارف مختلف ایمن هستند. آنها بسیار بادوام و زنگ زدگی و فاقد خوردگی هستند. آنها کیفیت بهتری از آب ارائه می دهند و این به معنای سلامتی

کانال تلگرام اینستاگرام